Antonín Panenka ocenil žáky FK Libochovice

zaci_turnaj_podsedice_2013

Již čtyřikrát za sebou vyhráli žáci FKL MEMORIÁL ROBERTA KOPECKÉHO v Podsedicích. Tentokráte se turnaj odehrál za krásného počasí a výborné divácké kulisy v sobotu 13.7.2013 za účasti šesti mužstev.

Hrálo se systémem každý s každým na 1 x 15minut a do turnaje směli zasáhnout žáci ročníků 1999/2000 a mladší doplněni o maximálně dva hráče ročníku 1998. Naši obhájci titulu si nejprve poradili s mužstvem Třebenic v poměru 3:1, když se o branky podělili Hudik, Bozděch a Jonáš. Ve druhém utkání jsme těsně přehráli Budyni 3:2 (branky Halada, Jonáš, Šturm). Nejvyššího vítězství 4:0 jsme dosáhli proti Třebušínu. Hattrickem se blýskl Šturm a čtvrtou branku přidal nejlepší hráč mužstva, Jonáš. Jedinou porážku v turnaji jsme zaznamenali s Velemínem.

V normální hrací době gól nepadl a tak rozhodovaly penalty. Jedinou naší proměnil Jonáš, a to bylo málo. 0:0 (na penalty 1:3). Poslední zápas proti domácím Podsedicím se tak stal finálovým utkáním a nadšeně mu přihlížel i vzácný host, Antonín Panenka, který provedl i slavnostní výkop. Za obrovského povzbuzování diváků rozhodla 7 minuta. Šturm zatáhl balón, nacentroval před bránu a dezorientovaný domácí hráč si dal vlastní branku. Z tohoto šoku se již domácí neprobrali a tak se hráči FK Libochovice stali již počtvrté vítězem.

Sestava: Chvála, Čapek, Čmejla – Šturm, Laube, Margetín, Zubatý – Jonáš, Bozděch, Halada, Krčmář – Hudik, Hrebinka