V Budyni nad Ohří je od minulého týdne otevřeno nové parkoviště pro OA do 2 tun. Parkoviště bývá většinou prázdné, jelikož je celkem drahé. Výhodou však na druhou stránku věci je, že Vám jaksi nikdo s Vašim miláčkem jen tak neodjede.
Related Posts
Chotiněves – TOPRD nezahálí ani v zimě
V mrazivém sobotním dopoledne vyrazilo na výpravu osum nadšenců
Poslední beatnice
Ve věku 79 let zemřela ve čtvrtek 10. října v Kanadě chartistka a spisovatelka Marie Benetková.
Každý prodejce alkoholu musí žádat o koncesi
Například i provozovatel cukrárny, v níž se podává grog nebo horká griotka, nově musí požádat živnostenský úřad o koncesi,



