Hana Hindráková – Nový román z afrického prostředí Bouře nad savanou

Spisovatelce Haně Hindrákové, která se ve své tvorbě zaměřuje na dobrodružné romány z afrického prostředí, právě vychází nový román Bouře nad savanou.

Kniha vypráví příběh Novinářky Nory, která se při záchraně keňského chlapce dostane na stopu vraždící sekty Mungiki. Její činnost však nezůstane bez povšimnutí a Nora brzy nachází výhružné vzkazy. Společně s kolegou Paolem se přesto vydává neohroženě po stopách keňských zločinců a riskuje vše pro ty, o nichž netuší, jestli jsou ještě naživu.

Knihu podpořily i známé české osobnosti jako Tereza Kostková, Veronika Khek-Kubařová a Eva Hrušková, které ji četly jako jedny z prvních ještě ve formě rukopisu.

Přečteno jedním dechem. V knize najdete vše: drama, tragédii i romanci. Bravo!“ říká ke knize herečka Eva Hrušková.

Kniha mě opravdu uchvátila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Přečetla jsem ji za jeden den. Prožijete napínavé chvíle plné nečekaných zvratů, strachu, hrůzy, odvahy i lásky. Děkuji za opravdu nezapomenutelný den v Africe,“ přidává se herečka Veronika Khek Kubařová.

Miluji čas strávený s knihou. Čas, kdy nás pohltí příběh a my na ty své menší i větší bouře nahlížíme klidně. A nebo zjistíme, že mezitím odezněly, hřmí už jen v dálce a nám se dobře dýchá. Hančiny knihy tohle umí. I takhle,“ dodává herečka a moderátorka Tereza Kostková.

Kladné hodnocení i doporučení získala kniha i od Jany Pavlové z Literárních novin a od šéfredaktorky Klubu knihomolů Aleny Badinové.

Knihu si můžete zakoupit přímo od autorky na webových stránkách Africké příběhy, kde jako bonus získáte elegantně zabalený sáček keňského černého čaje, který vám při čtení knihy navodí tu správnou africkou atmosféru. Pokud budete mít zájem, autorka vám knihu i ráda podepíše nebo do ní napíše osobní věnování.

www.hindrakova.cz, www.africkepribehy.cz

Red

Red