Letní ÚTULEK FEST hlásí výtěžek 50 000 Kč

Na historicky páté místo se druhý srpnový víkend vydal tradiční ústecký benefiční festival Útulek Fest. Po zahradně gymnázia Jateční, habrovického rybníku, prostorů ZKO Trmice a hradu Střekov se místem konání tentokrát stal Cyklokemp Loděnice v Brné – Ústí nad Labem.

Kapely jako UDG, Znouzectnost, Brajgl, Idio & Idio nebo Točílas si nenechalo ujít na 420 platících diváků, což i s vystupujícími, hosty, lidmi kolem festivalu a kempu dělá celkovou návštěvnost kolem šesti set lidí. Díky těmto číslům může spolek Útulek fest podpořit útulky částkou 50 000 Kč. V této hodnotě nakoupíme krmení, které poputuje do zařízení v Ústí nad Labem, v Řepnici na Litoměřicku a kočičímu spolku Felisicat.

Rok před kulatým jubileem tak festival hlásí celkový výtěžek v hodnotě 590 000 Kč. Hranici šest set tisíc se chystá překonat dvacátým ročníkem, jenž se po přesunu z letošního jara uskuteční ve dnech 7. až 8. května 2021 znovu na svém tradičním místě – ústeckém hradě Střekov. Z kapel největším lákadlem jsou rozhodně Mucha, Už jsme doma, Houpací koně či Nauzea Orchestra.

Děkujeme všem návštěvníkům, muzikantům i divadelníkům, našemu ÚF týmu, sponzorům – podporovatelům, městu Ústí nad Labem, Richardovi z Cyklokempu, stánkařům, zvukařům a všem, kteří k letošnímu povedenému ročníku jakkoliv přispěli.

Za pořádající spolek Útulek fest (Jiří „Póža“ Poživil, Emil „Emilio“ Dvořák, Romana „Rozka“ Pidrmanová & spol.)// www.utulekfest.cz // 19. 8. 2020 // https://youtu.be/xYEe2odZEzIPS:  A těšíme se v květnu znovu na hradě!  https://www.facebook.com/events/1194646677387401/
https://bandzone.cz/koncert/499465-strekov-hrad-strekov-utulek-fest-2021
https://www.vstupenkyusti.cz/cs/akce/1505-utulek-fest-2021

Red

Red