Lovosice – Dobyli jsme FUDOKAN

 

Výprava nejmladších závodníků, lovosického střediska SKR Sport Union v karate, vyjela na předposlední závody tohoto roku do Prahy.futokan Vánoční pohár, tradičního karate Fudokan je hostil na slavnostním zakončení soutěžního roku této organizace.

Naše společná výprava s ústeckým střediskem početně převyšovala soupeřící kluby a tak jsme se tedy dočkali i mnoha úspěchů“, okomentoval úspěch závodníků trenér Zeman, který výjezd připravoval.

Malí karatisté od 7 let startovali v bojových sestavách kata jednotlivců a také v kata týmů. Celkem vybojovali, tito „elévové“ bojových umění v kata 4 zlaté medaile a to N.Konůpková, M.Vlček, L.Husák a M.Husáková.

Druhá místa v jednotlivcích patřila D. Kulichovi, A.Čepičkové, E.Krobové a V.Janů.

Třetí místo pak obsadila N.Doušová.

Po jednotlivcích následovala synchronní cvičení trojic. Zde se prvním místem prosadil smíšený tým děvčat a chlapců M.Vlček- E.Krobová- M.Husáková.

Je pravdou, že konkurence v řadě kategorií nebyla silná a my si vychutnali cinkot nejcennějších kovů, ale jak se říká -historie se neptá- a my přivezli celkem 10 medailí a radost v očích závodníků, kteří zatím jinde neuspěli“, pochvaloval si výsledek šéftrenér Rajchert .

foto zde

Red

Red