Na auto s kladivem

Na auto s kladivem

V úterý okolo 16té hod. poškodil neznámý vandal auto zaparkované před domem v Lovosicích v ul. Okružní. U vozidla značky Hyundai rozbil kladivem světlo, skleněnou výplň čelního okna a nakonec kladivo zasekl do střechy vozidla, kde jej ponechal. Majitel vozidla vyčíslil škodu na 50 tisíc korun, policisté případ prošetřují jako přečin poškození cizí věci a po neznámém pachateli pátrají.
Náhodný svědek uvedl, že neznámého muže, který vozidlo poškodil, viděl přicházet i odcházet z ul. Terezínské, byl ve věku okolo 30 let, vysoký 180cm, štíhlé postavy, na sobě měl šedou mikinu s kapucí přes hlavu a džíny světlé barvy.

Policisté žádají svědky, kteří se v inkriminovanou dobu nacházeli v těchto místech, aby se obrátili na nejbližší policejní služebnu nebo volali na linku 158. Děkujeme.

 

Vydíral pomocí sms

Prostřednictvím mobilního telefonu posílal výhrůžné zprávy 31letý muž z Úštěku. Psal poškozenému, že mu zlikviduje stohy. Naštěstí o krmivo v hodnotě 200 tisíc korun hospodářská zvířata nepřišla. Litoměřičtí kriminalisté odesílatele SMS zpráv vypátrali a 7. listopadu byl obviněn z trestného činu vydírání. Podle trestního zákoníku mu hrozí až čtyřleté vězení.

 

Bohatý lup
Do nezajištěných půdních prostor skladové haly u Štětí vnikl zloděj. Odnesl si větší množství kabelů, nerezové trubky, sítě a další materiál ze železa. Majitel objektu vyčíslil škodu na 40 tisíc korun. Pro trestný čin krádeže po neznámém pachateli pátrají policisté z místního obvodního oddělení.
 

Red

Red