Podřipský motoráček a cyklobus čekají poslední vyjížďky letošní sezóny

Podřipský motoráček a cyklobus čekají poslední vyjížďky letošní sezóny

Podřipský motoráček a Cyklobus i pro pěší vyjíždějící po Českém středohoří nabízí jedny z posledních víkendů. Neváhejte a užijte si je společně s turistickým portálem Výlet na každý den.

Podřipský motoráček vyjede své trasy tento víkend naposledy. V sobotu vyjíždí z Roudnice nad Labem v 9,13 přes Libochovice a Lovosice do Litoměřic a zpět. Nedělní trasa začíná v Roudnici nad Labem v 9,55 a pokračuje přes Libochovice do Loun. Jako již tradičně, vyráží na nedělní trasu společně s přípojným vozem Bixeum, ve kterém najdou cestující expozici mapující historii železnice na Podřipsku a občerstvení. Během zářijových víkendů, konkrétně sobot, budeme mít možnost svézt se Středohorským motoráčkem, který nás doveze směr Úštěk, či Most.

Cyklobus i pro pěší pojede poslední srpnový víkend sobotní a nedělní trasu. Sobotní trasa nabízí vyjet si na Mukařov, Kletečnou, do Zubrnic a Horních Počapel; nedělní trasa zahrnuje navíc okružní jízdu přes Lovosice, Třebenice, Klapý, Libochovice, Peruc, Mšené-lázně a Budyni nad Ohří. První dvě zářijové soboty budou patřit Mukařovu, Zubrnicím a Kletečné. Hlavními nástupními zastávkami zůstávají Roudnice nad Labem (Karlovo náměstí) a Litoměřice (ul. Marie Pomocné).

Veškeré trasy motoráčků i cyklobusu, jízdní řády, tipy na konkrétní výlety, rezervace jízdenek a jiné, naleznete na turistickém portálu www.stredohori-podripsko.cz.

Red

Red