Štětí Pozvánka do kina 46 týden

čtvrtek 9. 11. v 17.00 SNOW FILM FEST – sníh, led, adrenalin a jiné zimní šílenosti. Večer plný špičkových dokumentárních filmů.

pátek 10. 11. v 17.30 VŠECHNO NEJHORŠÍ (USA) – večer mě zase zabije. Jaké to je, uvíznout v časové smyčce, která vždy skončí vaší vraždou? Nový horor od producentů snímků Očista a Uteč.
                    ve 20.00 ABSENCE BLÍZKOSTI (ČR) – Jana Plodková v roli matky, která podvědomě cítí, že má raději svého psa než čerstvě narozeného potomka. Kontroverzní snímek, který byl uveden na letošním MFF v Karlových Varech.

sobota 11. 11. v 17.30 MAXINOŽKA (Francie/ Belgie) – animovaná komedie, ve které teenager Adam na dobrodružné cestě odhalí, že jeho tatínkem je legendární Lesní muž Big Foot. V českém znění.
ve 20.00 VŠECHNO NEJHORŠÍ (USA) – večer mě zase zabije. Jaké to je uvíznout v časové smyčce, která vždy skončí vaší vraždou? Nový horor od producentů snímků Očista a Uteč.

neděle 12. 11. v 15.30 LAJKA (ČR) – slavná psí kosmonautka žije! Malá planeta se stala novým domovem všech do vesmíru vystřelených zvířat.Nový celovečerní loutkový animovaný sci- fi muzikál Aurela Klimta.
v 17.30 EARTH: Den na zázračné planetě (Vel. Británie) – jednodenní putování po naší planetě je strhující cestou za krásami mocné přírody. Působivý dokument pro diváky všech věkových kategorií s českým komentářem Ivana Trojana.

úterý 14. 11. v 18.00 SUBURBICON: Temné předměstí (USA) – vloupání do jejich domu jim obrátí život naruby a spustí řetězec podezírání, vydírání, pomsty a zrady. Matt Damon a Julianne Moore v očekávané kriminálce Gerge Clooneyho podle scénáře bratrů Coenových.

středa 15. 11. v 10.00 ZAHRADNICTVÍ: Dezertér (ČR) – příběh holiče, kterého oholili… Jiří Macháček v pokračování filmové trilogie Jana Hřebejka, která dějově předchází slavným Pelíškům. (dopolední představení nejen pro seniory za zvýhodněné vstupné)
v 18.00 SUBURBICON: Temné předměstí (USA) – vloupání do jejich domu jim obrátí život naruby a spustí řetězec podezírání, vydírání, pomsty a zrady. Matt Damon a Julianne Moore v očekávané kriminálce George Clooneyho podle scénáře bratrů Coenových.

čtvrtek 16. 11. v 18.00 ZAHRADNICTVÍ: Nápadník (ČR) – závěrečná část trilogie Jana Hřebejka se nejvíce blíží slavným Pelíškům. V komedii o bitvě mezi rodiči a jejich dětmi hrají: A. Fialová, I. Lupták, A. Geislerová, M. Finger, K. Melíšková, S. Remundová ad.

pátek 17. 11. v 17.30 LIGA SPRAVEDLNOSTI 3D (USA) – v jednotě je síla! Tým superhrdinů zachraňuje planetu před útokem katastrofických rozměrů. Režisér Zack Snyder přichází s dalším dobrodružstvím komiksových hrdinů. V českém znění.
ve 20.00 ZAHRADNICTVÍ: Nápadník (ČR) – závěrečná část trilogie Jana Hřebejka se nejvíce blíží slavným Pelíškům. V komedii o bitvě mezi rodiči a jejich dětmi hrají: A. Fialová, I. Lupták, A. Geislerová, M. Finger, K. Melíšková, S. Remundová ad.

sobota 18. 11. v 17.30 DOKUD NÁS SVATBA NEROZDĚLÍ (Francie) – úspěšná francouzská komedie o tom, co všechno se může stát při přípravách velké luxusní svatby. A zaručujeme vám, že se u toho budete královsky bavit.
ve 20.00 LIGA SPRAVEDLNOSTI 3D (USA) – v jednotě je síla! Tým superhrdinů zachraňuje planetu před útokem katastrofických rozměrů. Režisér Zack Snyder přichází s dalším dobrodružstvím komiksových hrdinů. V originálním znění s čekými titulky.

neděle 19. 11. v 15.30 MAXINOŽKA (Francie/ Belgie) – animovaná komedie, ve které teenager Adam na dobrodružné cestě odhalí, že jeho tatínkem je legendární Lesní muž Big Foot. V českém znění.
      v 17.30 LIGA SPRAVEDLNOSTI (USA) – v jednotě je síla! Tým superhrdinů zachraňuje planetu před útokem katastrofických rozměrů. Režisér Zack Snyder přichází s dalším dobrodružstvím komiksových hrdinů. V českém znění a klasickém 2D formátu.

Red

Red