Výlet na Říp – Rozšířenou nabídku služeb a cílů pro vás máme i další květnový víkend

Víkend 23. – 24.5.

Znovu otevřeny jsou pro vás po nucené pauze prostory Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem. Otevřena je od úterý do neděle v čase 10:00-17:00 hodin. Těšit se můžete na prodloužené výstavy Tomáše Polcara (Prázdnota je tvar, tvar je prázdnota) a Jaroslava J. Alta (akvarely).

Část výstavy Tomáše Polcara je pak přístupná v klášteru augustiniánů, který máte touto možností si zevnitř prohlédnout, a to ve standardní časy, kdy bývá klášter otevřen v květnu, než se navrátí klasické prohlídky.

Samozřejmě pokračují i služby, které vám poskytujeme v provozovně Informačního a dopravního centra Podřipska o víkendu v čase od 9:00 do 17:00 hodin. Do konce měsíce je zde stále přístupná výstava studentů architektury.

Krásné výhledy do okolí se vám naskytnout z provozovny věže Hláska, kde můžete zakoupit drobné suvenýry v horním patře věže. Otevřeno o víkendu 10:00 – 16:00.

Otevřen je i Vinný pavilon od úterý do neděleod 10:30 do 16:30. Vyjma pátku a soboty, kdy se pavilon zavírá až v 19:00.

Na vrcholu Podřipska je vám k dispozici již nejenom občerstvení Chaty Říp se sezením venku, ale i znovu otevřená Rotunda sv. Vojtěcha a sv. Jiří k individuálním prohlídkám informace zde.

Nedaleko hory Říp se nachází HistoryParku, doporučujeme zakoupit vstupenku předem na www.historypk.cz

Pravidelně již jezdí Podřipský motoráček (Roudnice n.L. – Straškov – Mšené Lázně – Libochovice a zpět) časy naleznete

Sledujte naše facebookové profily, kde nabízíme tipy na výlety do okolí a aktuální informace o otevřených výdejních okénkách restaurací, bister, občerstvení, cukráren, kaváren a dalších povolených službách.

Více na FB Výlet na Říp a Informační a dopravní centrum Podřipska.Informační a dopravní centrum Podřipska je možné během otevírací doby kontaktovat telefonicky na tel. 412 871 501, 412 871 502 nebo prostřednictvím emailů infocentrum@vyletnarip.cz a infocentrum@kulturaroudnice.cz

Leták ke stažení:

Red

Red