Z regionu – Nová služba ušetří čas a peníze

V našem regionu vznikla nová a potřebná služba. Vystupuje pod názvem Novodobá sanitka s.r.o. 

Mnoho starších a nemocných občanů řeší neustále situaci, jak se dopravit ke svým obvodním či odborným lékařům, protože nemají nárok na sanitu. Novodobá sanitka s.r.o. přichází se službou přepravy, pomoci a doprovodu k lékařům, do lázní, na rehabilitace, na nákup apod.

Přitom ceny přepravy jsou pod cenami taxislužeb. Základní ceník: Po městě 60 70Kčtam i zpět, meziměsto 15Kč/Km, dálkové trasy 12Kč/Km, věrností sleva 100,–    


Klienty doprovází, vyzvedává je v 
bytě či ordinaci, pomáhá jim s vyřizováním formalit u lékařů a v případě potřeby jim vyzvedávají léky. Nemají potíže zajet i na nákup, se kterým rádi pomůžou.A co je v dnešní době nezvyklé za tyto služby si nic neúčtují, klienti platí pouze za samotnou přepravu a cenu se dozví telefonicky předem(dokonce reagují i na prozvánění).

Projekt Novodobá Sanitka vyhrál celorepublikovou soutěž Podnikatel roku 2012,pořádanou společností TMOBILE. Volili si sami občané ČR a určili tento projekt nejvíce prospěšným lidem.

Tato služba je v celé republice provozována formou frančízi, takže ji můžete využít i mimo náš region v podstatě za stejných podmínek jako tady.

Více na www.novodobasanitka.cz

Red

Red