Banditos ve Slatině rozjeli pořádnou show

Čekání na letní open air festival ROCK CO ROK si stejnojmenné občanské sdružení zkrátilo uspořádáním jarního minifestu. Do hostince „U Pídi“ ve Slatině u Libochovic se třetí březnovou sobotu sjížděli punkáči, rockeři či příznivci ska a hardcore. Festiválek nabídl kromě skvělé atmosféry čtyři kapely pohybující se v těchto žánrech.

Jako první se představila skapunková Šlamastyka se svými oldschoolovými texty proti válce a násilí. Po nich vystoupilo roudnické punkrockové seskupení Mimo realitu, které v prosinci v „natřískané“ Rendě pokřtilo svoje debutové EP.

Pak již přišel na řadu hlavní tahák večera, Tři sestry BANDITOS. Skvělá show byla, jak kapela na svém webu říká, nejen polaskáním uší fanánkovskými superšlágry, ale i diváckými soutěžemi, kabaretem a směsicí kreativních pohybových variací, panáků zelené a neotřelých mixů třísestrovské muziky. Celý sál se výborně bavil a zlidovělá muzika Tří sester musela být slyšet až na Házmburk.

Posledním bodem programu pak bylo vystoupení téměř domácí (Sergej je Slatiňák) punkcorové kapely Hudr banden s hlavní hvězdou Čápou alias Hudrem. Dle ohlasů návštěvníků se minifest vydařil a všichni se již těší na první červencový víkend do zámeckého parku v Libochovicích, kde proběhne open air festival ROCK CO ROK s pořadovým číslem sedm.

Více fotografií a další info na www.rockcorok.cz

 

VaDa

Red

Red