Další medaile do Lovosic od Shotokanu Rajchert

Polské město Prudnik hostilo na tradičním turnaji Puchar Gór Opawskich na 350 závodníků Polska, Ukrajiny, Slovenska a České republiky. Turnaj „Čtyř“ obsazovalo i třináct závodníků (SKR Sport Union). V kata i kumite bojovali žáci, dorost, junioři i senioři. Největšího úspěchu dosáhla lovosická žákyně Kateřina Procházková, když se eliminacemi, v kumite nad 50 kg ,probojovala až do finále. I v tomto zápase nezaváhala a porazila domácí závodnici.

Dalším úspěšným medailistou lovosického střediska byl se dvěma bronzovými medailemi Petr Marschall. Ten nejprve v prvním kole podlehl domácímu závodníkovi 2:3, když rozhodčí svého favorita lehce upřednostnili….. „Soupeř to byl kvalitní, protože se dostal až do finále, ale jeho krátká nestabilita v první sestavě měla vyznít jasně ve prospěch Marschalla“, okomentoval verdikt rozhodčích trenér Rajchert. V kumite se popasoval s řadou soupeřů na kvalitní úrovni a to zejména s reprezentanty z Ukrajiny. Vybojoval zaslouženě bronzovou medaili. Stříbrem se pak v disciplíně kumite „ověnčil“ i další zástupce Lovosic. Ondřej Hrdlička mezi dorostenci.V pohledném finále jej zdolal pouze domácí závodník 2:3. „Dalším vystoupením lovosických závodníků bude Národní pohár mládeže v Praze, kam vysíláme skoro celý klub. Doufáme v poslední body pro postup na m ČR mládeže.“, uzavřel komentář šéftrenér Shotokanu Rajchert.