Dotace pomohla sportovním zařízením

 Díky dotaci bylo v Lovosicích provedeno několik oprav. „Rekonstrukcí prošla například hala Chemik. Na objektu byla opravena střecha, hromosvodná ochrana, doplněny některé klempířské prvky a provedeny ochranné nátěry kovových konstrukcí. Součástí investice byla také …

Díky dotaci bylo v Lovosicích provedeno několik oprav. „Rekonstrukcí prošla například hala Chemik. Na objektu byla opravena střecha, hromosvodná ochrana, doplněny některé klempířské prvky a provedeny ochranné nátěry kovových konstrukcí. Součástí investice byla také nová krytina na komplexu budov krytého bazénu a „staré“ házené. Na těchto objektech byla položena nová krytina jako na hale Chemik, osazeny nové střešní odvodňovací vpusti, hromosvody a ochranné nátěry kovových konstrukcí,“ sdělil Jan Rössler, stavební technik MěÚ Lovosice.

V rámci věcného programu stavby byla pro oddíl kickboxu položena nová podlaha o celkové výměře175 m²a pro oddíl atletiky dodána mobilní časomíra včetně kamerového systému.

„Díky vynaloženému úsilí bývalého poradce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ing. Miloše Malého se nám od tohoto ministerstva . To znamená, že v tomto případě Město Lovosice nemuselo ze svého rozpočtu vynaložit ani korunu, což nebývá obvyklé a jsme rádi, že jsme lovosickému sportu mohli takto pomoci. Věříme, že to nebylo naposledy,“ uvedla lovosická radní Jana Vernerová.

V termínu 10.9 – 21.10.2012 a dle smlouvy o dílo provedla výše uvedenou stavbu firma Raeder & Falge s.r.o. Lovosice. Objednatelem díla byl ASK Lovosice zastoupen Ing. Petrem Soldonem.

Tiskovou zprávu vydal 10. prosince 2012 Radim Tuček, mediální zástupce Města Lovosice

Red

Red