Farmářské trhy v sobotu poslední v letošním roce

farm trhy2Občanské sdružení Trhni se zve v sobotu 2. listopadu od 9:00 na Husovo náměstí na 16. Roudnické farmářské trhy. To nám ten farmářský rok, ale utekl. Sluníčko podzimu přeje. Pevně věříme, že si sobotní dopoledne společně všichni pěkně užijeme.

Co jsme pro vás připravili? Moštárna Sadařův mošt bude na zahřátí nabízet návštěvníkům farmářských trhů teplý jablečný mošt z jablek sklizených v Českém středohoří. Voňavý svařák, kávu a čaj vám nabídne k sousedskému popovídání cukrárna Dortletka, kterou najdete přímo na farmářském trhu.

Farmářský trh nabídne tradiční podzimní sortiment zeleniny a ovoce, kvalitní českou uzeninu, čerstvé ryby z Kostomlat pod Řípem, pečivo sladké i slané z pekárny z Mšeno u Mělníka, perníčky z Dubí, Kozomínský med, koření, mošty Sadařův mošt, koncentrované šťávy, nakládanou a sušenou zeleninu ze Severofruktu Travčice, houby, čajové bylinné směsi Zdislava, mléčné výrobky z Kozí farmy Držovice a Mléko z farmy, bylinky, trvalky, sušené vazby a květiny, ovocné stromky a další.

V kulturním programu vystoupí hudební soubor slovanských písní Druga, Víťa Vávra s Vivasongem s českými lidovkami.

Zveme všechny dobrovolníky, kteří se po celý rok zapojovali do příprav a organizace farmářských trhů. Rádi bychom vám osobně poděkovali. Připravili jsme pro vás malé sladké překvapení.

Těšíme se na vás tuto sobotu. Přijďte si zdravě nakoupit, popovídat se sousedy a poslechnout veselou muziku.

Více informací najdete na www.roudnicketrhy.cz a aktuální informace na facebooku.

Red

Red