Fotbalová lekce pro Libochovické "áčko"

Úterý, 05 Únor 2013 08:49
Pořádnou lekci dostalo mužstvo mužů FKL ve třetím utkání zimní ligy v Lounech. Malinkou omluvou může být jen to, že se utkali s mužstvem hrajícím krajskou I.A třídu. Soupeř, Sokol Domoušice byl ve všech činnostech daleko před námi. Jeho mladí hráči na nás vlétli jako hladoví vlci a svou rychlostí, důrazem a fotbalovostí nás v prvním poločase nepustili vůbec k ničemu. Svým stálým tlakem nutili naše hráče k chybám a vytvářeli si jednu příležitost za druhou. Naše chaotická hra jim dovolila v první části hry téměř všechno a výsledkem byly čtyři góly v naší brance. Druhý poločas již byl z naší strany lepší a půlhodinu jsme hráli vyrovnanou partii. Dostali jsme se i do několika šancí, které jsme však neproměnili. Jednu branku jsme dokázali i vstřelit, ale pro těsné postavení mimo hru nebyla uznána. Vrcholem zmaru byla situace, kdy se po pěkné akci před námi objevila úplně prázdná branka, kterou však náš hráč zbrkle netrefil. V posledních minutách tak soupeř ještě dvakrát skóroval a připravil nám nejtěžší porážku na turnaji za celou dobu našeho účinkování.

FK Libochovice – Sokol Domoušice

0 : 6

Sestava: Netolický – Hemerka, Musil, Ellmann, Chlouba – Červený, Michajlov, Krček, Prokeš – Hudik O., Urban

Střídali: Kratochvíl, Černý, Henych J.

Další utkání: FK Louny „B“ – Zichovec 4:1, BrandýsekSrbeč 9:1, Mšené Lázně Jedomělice 3:3