Giro de Zavadilka se pojede 5. a 6.7.

Iveta Prošková, KCR | Zprávy z Roudnicka

giro di zavadilkaJménem Klubu cyklistů roudnických bych ráda pozvala všechny sportovce a diváky na náš tradiční závod Giro de Zavadilka – závod pro širokou veřejnost, který se koná 5. a 6. 7. ve Vědomicích. Mnozí víte, že se jedná o časovku trojic v kategoriích horských a silničních kol a dále v kategoriích součtu věků závodníků – nad 90, 120, 150, 180 a 210 let.

Dále o rodinná a ženská družstva. Více informací se o našem závodě dočtete na www.kcr.cz, kde je i otevřen přihlašovací formulář se zvýhodněným startovným. Druhý den jsme vždy pořádali hromadný závod Masters, který ale letos bude změněn na Mistrovství ČR Masters – Memoriál Zdeňka Bambáska v časovce jednotlivců. Pro start platí kvalifikace ve 3 závodech Masters a licence. Pro ty, kterým se nepodařilo kvalifikovat nebo nejsou přihlášeni do ELM a přesto by rádi časovku, kterou bychom rádi uctili památku našeho dlouholetého člena klubu, výboru, ale hlavně kamaráda a přítele Zdeňka Bambáska, může jet. Po startu posledního závodníka mistrovství se pojede Otevřená časovka – Memoriál Zdeňka Bambáska v kategoriích :

Kategorie I. – muži do 35 let
Kategorie II. – muži 36 – 50 let
Kategorie III. – muži 51 – 65 let
Kategorie IV. – muži 66 a starší
Kategorie V. – ženy do 55 let
Kategorie VI. – ženy 56 a starší

Přihlásit se na ni můžete on-line na www.kcr.cz za zvýhodněné startovné. Těšíme se na účast závodníků a ti co nechtějí  nebo nemohou závodit, přijďte závodníky povzbudit.

Red

Red