Gun Joking zahraje s novým bubeníkem

Mladá lovosická kapela Gun Joking prošla změnou na pozici bubeníka a nyní po několikaměsíční pauze chystá koncert v Litoměřicích, v kulturním klubu Hrádek. Uskuteční se v pátek 6. 6. 2014, Gun Joking zde zahrají spolu s hosty: WWS, Josh and His Fat Bitches.

Gun Joking se profilují jako originální post-hardcorová kapela s anglicky zpívanými texty – v našem regionu se jedná o zcela výjimečný hudební projekt. Pauza ve vystupování přinesla pozitivní, svěží vítr do jejich tvorby. S mladým bubeníkem Ondřejem Malíkem, studujícím na konzervatoři v Teplicích, začali skládat nové, rychlejší a ještě dravější písně. Playlist pátečního koncertu slibuje sebejistý punkový nářez s pořádnou porcí nadhledu a zábavy, jak jsme od Gun Joking zvyklí.

Při návratu na koncertní pódia je podpoří kvalitní kapely jako WWS (netradiční pop-punk s fagotem z Rumburku) a Josh and His Fat Bitches, živelná rock’n’rollová partička v čele s americkým kytaristou Joshem Elwerem. Samotní Gun Joking přivezou fanouškům poprvé na fyzických nosičích aktuální EP „Self-destructive Attitude“, které nahráli v ústeckém studiu Českého rozhlasu, dále samolepky a placky s novým logem kapely.

Pokud patříte mezi příznivce mladé a nadějné, vlastní rockové tvorby, nenechte si páteční koncert na Hrádku ujít. Akce začne po 20. hodině, vstupné na všechny 3 kapely činí jen 70 Kč. Všichni jste srdečně zváni!

https://www.facebook.com/GunJoking

Přidejte se k události i na FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/events/1451876701722922/

Red

Red