Hejtman ocenil mladé hokejové mistry republiky

 

Mladé a talentované kluky navlečené do hokejových dresů, se zlatou medailí na krku a pohárem za celkové prvenství z Mistrovství ČR krajských výběrů přijal u sebe hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Turnaj se uskutečnil ve dnech 20. – 22. ledna 2017 v ostravské hale Poruba a mladí hráči ve finále porazili výběr Vysočiny 4:2 a po předloňském stříbru letos brali vytoužené zlaté medaile.

Tým, složený převážně ze čtrnáctiletých hráčů Litvínova a Chomutova, doplnil brankář z  Kadaně. Před samotným turnajem hokejisté absolvovali ještě soustředění v Litoměřicích, aby se spolu herně i lidsky sžili. „Rivalita na klubové úrovni mezi Litvínovem a Chomutovem šla stranou. Byla to dobrá parta, co tahala za jeden provaz,“ uvedl trenér výběru Ústeckého kraje Martin Nosek.

Za výsledek a reprezentaci regionu klukům i vedení a funkcionářům z krajského svazu poděkoval kromě Dagmar Waicové, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy i samotný hejtman. Dovolím si vám poděkovat za úspěch a perfektní reprezentaci Ústeckého kraje. Byli jste do týmu vybráni jako ti nejlepší v regionu. Přeji vám do budoucna, abyste se uplatnili extraligových či prvoligových klubech, protože když budet e na sobě makat, můžete uspět,“ poděkoval všem šestnácti přítomným hráčům. Oldřich Bubeníček, jenž dostal od vedoucího mužstva Jana Bečváře dres podepsaný od všech zúčastněných.
Vpravo vedoucí mužstva Jan Bečvář a vedle něj trenér týmu Martin Nosek.
Hejtman dostal od vedení podepsaný dres od hráčů.
Hromadná fotka vítězů s hejtmanem.

 

 

 

Red

Red