Kaufland v Roudnici otevřen

Lidé v napjatém očekávání. Šampaňské a bonboniery na uvítanou. Slavnostní otevření nové prodejny řetězce Kaufland v Roudnici nad Labem se těšilo velkému zájmu místních.

Ve čtvtek 14. února se po roce stavebních prací otevřela roudnická provozovna veřejnosti.
S řetězcem Kaufland, se u nás lidé setkávají již déle než deset let a místní pobočka se tak zařadí po bok několika desítek zavedených hypermarketů na území celé ČR.

„Věříme, že naše konkurence pomůže tomu, aby se všichni obchodníci snažili o přízeň zákazníka. Doufáme, že náš obchod regionu i městu jedině prospěje,“ uvedl tiskový mluvčí společnosti Kaufland Česká republika Michael Šperl.

A na co se mohou zákazníci těšit? „Středem nabídky prodejen Kaufland je oddělení s čerstvým zbožím, ať už jde o ovoce a zeleninu, mléčné produkty nebo uzeniny, sýry a jiné lahůdky u obslužného pultu nebo čerstvé pečivo rozpékané každou hodinu v pekárně.

Nabízíme jen kvalitní produkty, ať už se jedná o značkové zboží či regionální produkty, na které jste ve Vašem městě zvyklí.“ uvádějí oficiální zdroje společnosti Kaufland.

O roudnickou prodejnu byl zájem a již od časných ranních hodin se tvořily fronty. video zde


“Mají to tu pěkné a člověk si opravdu vybere.“ říká paní Věra spokojeně.

Otevírací doba nové prodejny je od pondělí do neděle od 7:00 do 22:00 hodin. Zákazníci mají k dispozici 224 parkovacích míst. Nabídku doplňují obchody s lahůdkami, pekařství, tabák, lékárna a květinářství.

Red

Red