Kino Štětí a nejbližší program

kino ve Štětí vás v následujících dnech zve na tyto snímky:

                                   BĚHEM ŠKOLNÍCH PRÁZDNIN ČERVENEC - SRPEN ZAČÁTKY VŠECH PŘEDSTAVENÍ OD 19.00

čtvrtek 11. 7. v 19.00 UZLY A POMERANČE (ČR) - zábavný a dojemný příběh o lásce k dívce, co voní po pomerančích. Stanislav Majer, Tomáš Dalecký, Emilie Neumeister, Ewa Farna a Leoš Noha ve snímku podle úspěšné knihy Ivy Procházkové.

pátek 12. 7. v 19.00 KOŘIST (USA) - oni tu byli první. Po masivním hurikánu a potopě se ocitají v pasti, jejich dům ovládnou aligátoři. Krvavý thriller v produkci hororového mistra Sama Raimiho (Evil Dead).

sobota 13. 7. v 19.00 KOŘIST (USA) - oni tu byli první. Po masivním hurikánu a potopě se ocitají v pasti, jejich dům ovládnou aligátoři. Krvavý thriller v produkci hororového mistra Sama Raimiho (Evil Dead).

neděle 14. 7. v 19.00 WILLY A KOUZELNÁ PLANETA (Francie) - po nehodě vesmírné lodi se malý Willy a jeho parťák robot Buck dostávají na neznámou, divokou planetu. Nejvesmírnější animované dobrodružství všech dob. V českém znění.

                                                            16. 7. - 10. 8. KINO NEHRAJE 

Během naší dovolené můžete navštívit pojízdné letní kino - Kinematograf bratří Čadíků, které již tradičně dorazí na Husovo náměstí ve Štětí a uvede následující snímky:
středa 7. 8. ČERTÍ BRKO
čtvrtek 8. 8. HASTRMAN
pátek 9. 8. PO ČEM MUŽI TOUŽÍ
sobota 10. 8. TRABANTEM TAM A ZASE ZPÁTKY
 
Po letní dovolené jsme pro vás připravili animovaný rodinný hit LVÍ KRÁL v neděli 11. 8. od 19.00
Red

Red