Kino Štětí – pozvánka

čtvrtek 30. 1. v 19.00 MIROSLAV DONUTIL: Cestou necestou - One Man Show - skvělé historky oblíbeného vypravěče a herce, nové příběhy a zážitky o tom, co vše se může přihodit na cestách.
pátek 31. 1. v 17.30 MIZEROVÉ NAVŽDY (USA) - společně až do smrti... Mizerové Will Smith a Martin Lawrence jsou zpět v pokračování akční komedie a vydávají se na poslední společnou jízdu. 
         ve 20.00 MALÉ ŽENY (USA) - oblíbený příběh čtyř sester, z nichž každá je odhodlaná prožít život podle svého, na motivy slavného románu s hvězdným obsazením: Saoirse Ronan, Emma Watson, Timothee Chalamet, Laura Dem, Meryl Streep ad.

sobota 1. 2. v 17.30 MALÉ ŽENY (USA) - oblíbený příběh čtyř sester, z nichž každá je odhodlaná prožíz život podle svého, na motivy slavného románu s hvězdným obsazením: Saoirse Ronan, Emma Watson, Timothee Chalamet, Laura Dem, Meryl Streep ad.
          ve 20.00 MIZEROVÉ NAVŽDY (USA) - společně až do smrti... Mizerové Will Smith a Martin Lawrence jsou zpět v pokračování akční komedie a vydávají se na poslední společnou jízdu. 

neděle 2. 2. v 15.30 TLAPKOVÁ PATROLA: Vždy ve střehu (Kanada) - animované Neohrožené tlapky znovu míří do kin, tentokrát v úplně novém a speciálním závodnickém filmu. V českém znění.
          v 17.30 PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST (ČR/ SVK) - tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku... Eliška Balzerová, Tatiana Dyková a Petra Hřebíčková v očekávané komedii podle knižního bestselleru Evy Urbaníkové.

úterý 4. 2. v 18.00 GENTLEMANI (USA) - první liga zločinu. Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Colin Farrell, Henry Golding, Hugh Grant a Jeremy Strong v akční krimi od Guye Ritchieho.

středa 5. 2. v 18.00 GENTLEMANI (USA) - první liga zločinu. Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Colin Farrell, Henry Golding, Hugh Grant a Jeremy Strong v akční krimi od Guye Ritchieho.

čtvrtek 6. 2. v 18.00 MODELÁŘ (ČR) - něco visí ve vzduchu a není to jen dron... Kryštof Hádek, Jiří Mádl a Veronika Khek Kubařová v novém očekávaném filmu Petra Zelenky (Knoflíkáři, Samotáři, Dabing Street).

pátek 7. 2. v 17.30 BIRDS OF PREY (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (USA) - bejvalka Jokera Harley Quinn vyráží spolu s kámoškama na pořádnou jízdu. Komiksová týmovka patří k nejočekávanějším snímkům letošního roku! V hlavní roli Margot Robbie. V českém znění.
         ve 20.00 MODELÁŘ (ČR) - něco visí ve vzduchu a není to jen dron... Kryštof Hádek, Jiří Mádl a Veronika Khek Kubařová v novém očekávaném filmu Petra Zelenky (Knoflíkáři, Samotáři, Dabing Street).

sobota 8. 2. v 17.30 DOLITTLE (USA) - Robert Downey Jr. v novém zpracování dobrodružné rodinné komedie o muži, který si mnohem víc než s lidmi rozuměl se zvířaty. V českém znění.
          ve 20.00 BIRDS OF PREY (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (USA) - bejvalka Jokera Harley Quinn vyráží spolu s kámoškama na pořádnou jízdu. Komiksová týmovka patří k nejočekávanějším snímkům letošního roku! V hlavní roli Margot Robbie.

neděle 9. 2. v 15.30 SUPER MAZLÍČCI (Čína/ Německo) - vydejte se společně s domácími mazlíčky zachránit jejich město. Animovaný rodinný příběh od režiséra filmu Hurá do Afriky! V českém znění.
          v 17.30 KRÁLÍČEK JOJO (Nový Zéland/ ČR) - desetiletý Jojo má divného kamaráda - Adolfa Hitlera. Černá komedie z 2. světové válkynatáčená i v Úštěku. Hrají: Scarlet Johansson, Sam Rockwell, Rebel wilson a Roman Griffin Davis. (Nominace Oscar 2020)

Red

Red