Kojoti roztančí farmářský trh country punkem

kojoti kojoti1Občanské sdružení Trhni se pořádá tuto sobotu 5. října již 14. Roudnické farmářské trhy. Trhy nejsou jen o nakupování. Jednou za 14 dní v sobotu dopoledne ožívá Husovo náměstí i hudbou v zajímavém kulturním programu. Bude tomu tak i tuto první říjnovou sobotu. Od 9:15 vystoupí pražská hudební skupina Kojoti. Kapela, která si vás svým pulsujícím a zemitým projevem nadobro získá a vtáhne vás tak do své staré stodoly, kde krom klasického banja a houslí burácí i bicí s kytarou vás určitě nenechá chladnými! Kojoti hrají od roku 2003 letenský punkgrass a hillbilly countrypunk.

 

Podzimní sezóna zeleniny a ovoce vrcholí. Na farmářském trhu ve dvaceti stáncích zakoupíte jablka a hrušky z Ploskovic a Roudnice n. L. Zájemci si budou moci nakoupit také mléčné výrobky z Kozí farmy Držovice, kozí sýry z Melbortic z Hospodářství pod Strážným vrchem a Mléko z farmy z Radnické farmy. Masné výrobky tatadobroty, specialitu pro labužníky husí játra a paštiky, živé ryby z Kostomlat pod Řípem, pečivo a výborný chléb z pekárny Mšeno u Mělníka, Kozomínský med, včelařství Nebeských, koření, houby, bylinkové míchané čaje, mošty z jablíček Sadařův mošt, perníčky, sušenou a nakládanou zeleninu spolu s koncentrovanými šťávami bez konzervantů ze Severofruktu Travčice, sušené ovoce a další.

 

S nastávajícím podzimem začínají trhy až od 9 hodin. Všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na vás tuto sobotu na Husově náměstí. Než začnete vařit sobotní oběd, přijďte si zdravě nakoupit, popovídat se sousedy a poslechnout veselou muziku.

 

Více informací najdete na www.roudnicketrhy.cz a aktuální informace na facebooku.

 

Red

Red