Krádež vozidla, Po pachateli se pátrá ………..

Šrouby ho svedly na scestí

LITOMĚŘICKO – Nebylo to poprvé…

Až tříleté vězení hrozí třiapadesátiletému muži z Litoměřic, kterému se za zboží v prodejně nechtělo platit. O víkendu navštívil jako zákazník jedno litoměřické nákupní centrum a vybrané zboží – spojovací materiál uložil rovnou do svých kapes. Poté se snažil projít prostorem pokladen bez placení, což se mu nepodařilo. Ostražitý pracovník prodejny odhalil jeho záměr a poté již byl předán do rukou přivolaným policistům, kteří zjistili, že jde o „známou firmu“. Litoměřičan byl za obdobnou trestnou činnost v posledních třech letech pravomocně odsouzen a potrestán. Ještě téhož dne si na policejním oddělení převzal další sdělení podezření pro trestný čin krádeže.

 

Krádež vozidla

Během víkendu byl v Roudnici nad Labem v ulici Budovatelů odcizen zaparkovaný osobní vůz značky Volkswagen. Automobil zmizel před jedním domem, zřejmě v nočních hodinách. Způsobená škoda byla odhadnuta na 100 tisíc korun. Policisté ihned vyhlásili po vozidle celostátní pátrání, rovněž tak pátrají po neznámém pachateli. Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

 

Po vandalovi se pátrá…

Litoměřičtí policisté pátrají po totožnosti neznámého vandala, který v Bohušovicích na Ohří poškodil vozidlo. Majitel nechal automobil zaparkovaný na ulici. Když druhý den ráno přišel, čekalo na něj nemilé překvapení. Kdosi odlámal čtyři spodní části plastových blatníků sloužících k uchycení nárazníků. Na opravu bude muset majitel vydat nejméně 6 tisíc korun. Skutek je vyšetřován jako trestný čin poškození cizí věci.

 

Litoměřice, 18. 1. 2017, nprap. Pavla Kofrová

Red

Red