Hlasujte pro podnikatele roku 2016

Roudnice nad Labem – vyhlašuje další ročník ankety Podnikatel roku. Cílem této akce je především podpora místních živnostníků a nových i stávajících firem poskytujících občanům města kvalitní služby.

V letošním roce proběhne několik drobných změn. Nominace již byly zahájeny a své favority můžete registrovat prostřednictvím webových stránek či přímo na infocentru MěÚ. Soutěžní kategorie, nejlepší živnostník, obchod, restaurace a služby, se nemění, avšak nominovaní budou rozřazeni do skupin pořadatelem ankety.

Hlasování bude zahájeno v úvodu roku 2017 tak, abyste měli možnost podnikatele ocenit opravdu za celý uplynulý rok, a to jak elektronicky opět na stránkách ankety, tak osobně do zvláštních sběrných boxů na místech zveřejněných na stránkách ankety. Město Roudnice nad Labem vítězům jednotlivých kategorií udělí certifikát, který budou moci využívat po dobu následujícího roku ke své propagaci a tzv. absolutní vítěz, tedy ten, který v anketě nasbírá nejvíc hlasů, získá současně titul Podnikatel roku 2016.

Hlasování již probíhá. V menu vyberte možnost Hlasujte v ankětě. http://www.roudnicenl.cz/podnikatel/
Red

Red