Krimi události z Podřipska

Těžil na cizím
Neoprávněnou těžbu dřeva prováděl neznámý pachatel ve středu v dopoledních hodinách u obce Libkovice pod Řípem. Pokácel a odvezl čtyři vzrostlé akáty. Škoda je vyčíslena na 6 tisíc korun. V případě dopadení hrozí neznámému pachateli za trestný čin krádeže až dvouleté vězení.

Odjel na kole
V noci na úterý se vloupal neznámý pachatel do rodinného domu v Roudnici nad Labem. Po násilném vniknutí do přízemí domu

prohledal všechny místnosti. Dále vstoupil do patra domu, kde byl vyrušen majitelkou domu, kterou probudil. Při útěku z domu stihl ještě odcizit jízdní kolo, na němž odjel. Vloupáním a odcizením kola způsobil neznámý pachatel škodu ve výši 30 tisíc korun. Roudničtí policisté po neznámém pachateli pátrají pro podezření z trestných činů krádeže vloupáním, porušování domovní svobody a poškození cizí věci. V případě dopadení mu hrozí až tříleté vězení.

Ze sloupů zmizely kabely
Tento týden přijali roudničtí policisté oznámení o krádeži elektrických kabelů ze sloupů el. vedení. Neznámý pachatel demontoval 150m kabelů přímo ze sloupů nedaleko obce Lounky. Škoda je vyčíslena na 8 tisíc korun. Pokud se podaří pachatele dopadnout, bude se před soudem zodpovídat z přečinu krádeže.

Krádež železa

Případ krádeže železných předmětů zaznamenali také policisté u obce Ředhošť. Tady neznámý pachatel vnikl násilným způsobem na zahradu u chalupy, kterou dokonale vyčistil od všeho kovového. Odnesl veškeré železné nářadí, dvě kovové lavičky a měděný hromosvod. Celková škoda je odhadnuta na více jak 6 tisíc korun.

 

Red

Red