krimi zprávy 14.8

Nemá auto ani peníze   Na důvěřivost doplatil 29letý muž z Loun. Za účelem dovezení motorového vozidla ze zahraničí předal počátkem srpna tohoto roku 31letému muži z Litoměřic finanční hotovost. Nedočkal se ani slibovaného vozidla ani částky 25 tisíc korun, kterou předem zaplatil. Policisté již ve věci zahájili úkony trestního řízení, pro podezření ze spáchání trestného činu zpronevěra, za což podezřelému hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Bitka o kávu    Pro kávu do roudnického nákupního centra se v neděli vydali dva místní mladíci ve věku 20 a 28 let. Platit se jim však nechtělo. Když je pracovník ostrahy vyzval k navrácení 3 balíčků nezaplacené kávy, byl mladíky fyzicky napaden. Zboží nevrátili a z prodejny utekli. Za trestný čin krádeže jim nyní hrozí až tříletý trest, neboť byli v posledních třech letech za obdobné skutky odsouzeni.

Na dítě neplatí   42letý muž z okresu Litoměřice si řádně neplní vyživovací povinnost na své dvě nezletilé děti. Od roku 2008 neplatí měsíční poplatky stanovené soudem a dluží na výživném 65 tisíc korun. Za to, že si neplní svou zákonnou povinnost, může být nezodpovědný otec potrestán až dvouletým vězením.
14. 8. 2012

nprap. Pavla Kofrová

Red

Red