Libochovické Áčko – pěkný fotbal bez gólů

Napsal uživatel VaDa

V mrazivém sobotním podvečeru 26.1.2013 odehrálo mužstvo mužů FKL druhé utkání zimního turnaje na UMT v Lounech.

Soupeřem bylo třetí mužstvo kladenského okresního přeboru, SK Brandýsek. I přes veliký mráz se hrál svižný fotbal se šancemi na obou stranách. Naši hráči měli více ze hry v první části, soupeř byl malinko lepší po přestávce. Remíza je tak naprosto zasloužená, a i když jsme branku neviděli, užili jsme si pěkné utkání. Jedinou kaňkou byl hlavní rozhodčí! Nepískal špatně, ale první poločas ukončil ve 27. minutě a druhý po protestu pořadatelů natáhl na celých 36 minut. To by v tom mrazu hráčům ani tak nevadilo, stěžovali si ale na nesportovní chování pana rozhodčího, který je během hry urážel a zesměšňoval. A to je rozhodčí, který píská krajský přebor!!!

FK Libochovice – SK Brandýsek

0 : 0

Sestava: Kratochvíl – Hemerka, Musil, Ellmann, Chlouba – Urban, Křivan, Michajlov, Hudik M. – Jopa, Hudik O

Střídali: Drátovník, Prokeš

Další utkání: Srbeč – Mšené Lázně 3:8, Jedomělice – Louny „B“ 1:2,Zichovec – Domoušice 1:2