SK Sokol Brozany porazily SK Baník most 6:2

soká výhra nad mosteckou juniorkou

| 28. 1. 2013 | Zimní příprava | -lap- |

SK Sokol Brozany – SK Baník Most U19 6:2 (1:1)

V dalším přípravném utkání jsme v sobotním mrazivém počasí porazili mosteckou juniorku. Sice jsme o branku prohrávali, ale skóre se nám podařilo otočit a nakonec jsme vyhráli vysoko 6:2.

„Měli jsme sice spoustu příležitostí, ale po nedorozumění v defenzivě jsme z ojedinělého protiútoku inkasovali jako první. Ovšem ještě do poločasu se nám podařilo zápas srovnat. Ve druhé půli už jsme měli jasnou převahu, což jsme také vyjádřili pěti brankami. Dali jsme příležitost celému kádru.

Chybělo nám pár zraněných a nemocných kluků, což se asi projevilo. Po herní stránce to totiž ještě stále není ono,“ poznamenal po duelu manažer týmu Ján Kudlička.

V dalším přípravném zápase se v sobotu 2. února od 11 hodin utkáme s Chomutovem.

Branky: Kalous 2, Hrebinka 2, Franc, vlastní

Sestava: Brozany: Kudrna – Bittengel, Pešula, Tupý, Kolář – A. Kühn, Franc, Zadina, Vacek – Sdiri, Horák (Kalous, Matuszewski, Hrebinka)

autor fotografií: Milan Richtr