Lovosice – Miss Poupátko – soutěž pro šikovná děvčátka

 

Lovosice – V Domě dětí a mládeže ELKO v Lovosicích se v úterý 21. ledna 2014 bude konat jubilejní 15. ročník soutěže MISS POUPÁTKO. „Je to nejněžnější soutěž roku“, představuje akci ředitelka DDM Venuše Krčmářová. Soutěže se mohou zúčastnit děvčátka navštěvující 1. stupeň základní školy, a to nejen z Lovosic, ale i z celého litoměřického okresu. Soutěží se o pěkné ceny. Pro zajímavost lze uvést, že kdysi zde soutěžila tehdy asi desetiletá Jana Knauerová, která se stala významnou topmodelkou a žije trvale v New Yorku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERASoutěžní disciplíny jsou čtyři: „rozhovor s moderátorkou“, ve kterém se dívenky představí, „volná“ disciplína (tanec, hra na hudební nástroj, recitace, zpěv… – max. délka vystoupení 1.5 minuty), „soutěž zručnosti“ a „módní přehlídka“ (dívky se předvedou ve svém oblíbeném oblečení). „V soutěži nejde o krásu, ale především o odvahu vystoupit před veřejností a předvést něco ze svých dovedností a schopností,“ říká ředitelka DDM ELKO Venuše Krčmářová. Vítězka a obě vicemiss obdrží korunky, šerpy a věcné dárky. Všechny ostatní děvčátka obdrží diplomy a hezké dárky od Města Lovosice.

Přihlášky na tuto soutěž si musí děvčátka vyzvednout předem v Domě dětí a mládeže ELKO Lovosice, Václavské náměstí 1, nejpozději v pondělí 20. ledna. Dotazy na telefonních číslech 416 532 505, 731 612 022. Soutěž proběhne 22. ledna v DDM ELKO. Děvčátka se dostaví ve 14 hodin, vlastní program začíná v 15 hodin.

Eva Hozmanová

Red

Red