Lovosický SPORT UNION už byl na třetí soutěži

DSC_0195
Medailisté stojící zleva O.Žiezio,L.Hlaváčková,B.Žiezio,A.Sammartino a L.Husák
Medailisté sedící zleva E.Krobová,M.Pracna,K.Šoralová a p.Šoral
DSC_0105
zleva Anna Sammartino a Beata Žiezio při cvičení kata Duo.
úspěšní lovosičtí závodníci na Poháru talentované mládeže.

Lovosické středisko  shotokanu ,SPORT UNION, má za sebou hned v úvodu letošní sezóny tři ostré soutěžní starty. Prvním byl pohár talentované mládeže, který prověřil letní přípravu nejmladších začínajících závodníků do 14 let. Ti se utkali ve sportovní hale ISŠ na Doběticích v Ústí nad Labem minulou neděli.

I přes to, že důraz nebyl kladen na úspěšnost, ale prověrku získaných dovedností v kata i kumite, byli závodníci, středisek SKR SU. Nejúspěšnější zlatou medaili vybojovala Anna Sammartino.

Druhým kláním byla účast závodníka Petra Marschalla na prestižním mezinárodním startu v Maďarsku, BUDAPEST Open. Z této soutěže se vrátil se dvěma čtvrtými místy v kata i kumite „Nebyl to sice kov, ale jsem velmi spokojený“, zhodnotil Marschalla ,v silné konkurenci evropských závodníků , trenér Rajchert . 

Do třetice vyjeli  shotokanisté do Prahy na Memoriál Jiřího Fuchse.

Tuto pražskou soutěž jsme obsazovali třicítkou závodníků obou našich středisek  a byli jsme velmi úspěšní ziskem celkem 26 medailí. Za Lovosice bodovali: prvním místem – L.M Husáková (kata) ,stříbrnými medailemi L.M. Husáková(kumite) a bronzy K.Procházková a Miloš Holub (kumite),  E.Krobová(kata).

V dalším se představí lovosičtí závodníci tuto středu na Krajské olympiádě mládeže v Chomutově.

Red

Red