Na soustředění porazili Liberec

autor:Ladislav Pokorný a David Lisec

Na soustředění v Heřmanicích si fotbalisté SK Roudnice připsali první výhru, když porazili libereckou juniorku.

11. kolo | Středa 23.01.2013, 16:00 | Heřmanice

SK Roudnice nad Labem- FC Slovan Liberec U21

4:2 1:1

Branky Roudnice: Soukup, Svátek, Kešner, Petrášek.

SK Roudnice nad Labem: Rohlíček (46. Pechatý) – Chalupa, Petrášek, Kučera, Nádeníček – Müller, Soukup,Kešner, Brandejs – Svátek, Džejan.

FC Slovan Liberec U21:

Komentář
Na soustředění v Heřmanicích si fotbalisté SK Roudnice připsali první výhru, když porazili libereckou juniorku. O výhře rozhodli až ve druhém poločase, ve kterém museli otáčet výsledek.

V sobotu se by se Roudnice měla utkat s druholigovým Varnsdorfem.

Ohlasy

„Dostali jsme se do vedení, ale soupeř ještě v první půli srovnal a ve druhé přidal i druhý gól. Nám se však podařilo třemi brankami duel otočit. Narazili jsme na hodně běhavého soupeře, který před týdnem porazil i Převýšov. Má tedy určitě svou kvalitu. Stále se potýkáme s velkou marodkou, chybělo nám sedm hráčů. Jsme tedy stále ve fázi zkoušení, zkoušíme i jednoho Chorvata,“ dodal trenér Pavel Janeček.

David Soukup, autor jednoho ze čtyř gólů: „Třicet minut jsme si drželi hřistě a dali jsme i góla. Pak jsme přestali hrát a inkasovali jsme po kombinaci na lajně a přihrávce do vápna. Druhej poločas to bylo nahoru dolů, dostali jsme góla z penalty, kdy běžel na Pecyho hráč sám, hodil si to podél něj a spadnul přes jeho ruku. Po chvíli vyrovnal Petrášek z rohu hlavou na přední tyči. Potom po centru od Kešnera dával Sváťa hlavou na 3:2 a před koncem se opět Sváťa uvolnil ve vápně a nahrál před bránu Kešnerovi na 4:2.“

Red

Red