O výkonnou motorku se strhl boj

O výkonnou silniční motorku se strhl mezi zájemci boj
Zaměstnanci ÚZSVM, odboru Odloučené pracoviště Litoměřice (Územní pracoviště Ústí nad Labem), prodali ve výběrovém řízení motocykl značky Honda. Konečná cena pět let starého stroje s malým počtem ujetých kilometrů dosáhla více jak 117 tisíc korun.

Motocykl HONDA SC 59 CBR 1000 RR červeno/černé barvy o objemu motoru 999 cm3 vyrobili v roce 2008 a měl najeto pouze 4.200 kilometrů. Od prosince roku 2009 však nebyl v provozu, a proto se na něm projevily známky koroze – konkrétně na sekundárním řetězu, brzdových kotoučích a některých šroubech. Přesto motocykl vzbudil ve výběrovém řízení velký zájem, což dokládá 26 nabídek, která ÚZSVM nakonec obdržel. Vítězem se stala nabídka na částku 117.600 korun.

Motocykl byl zajištěn na základě zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení. ÚZSVM pověřila jeho správou Policie ČR, Útvar odhalování korupce a finanční kriminality, služby kriminální policie a vyšetřování České Budějovice. Finanční prostředky získané prodejem budou až do doby pravomocného rozhodnutí soudu uloženy do úschovy soudu, čímž se zabrání dalšímu snižování hodnoty zajištěného majetku.
Red

Red