Opuštěné kočky z Černivu u Lovosic v pátek dostaly jednu tunu krmiva

Více než půlroční zásobu granulí dostalo v pátek 24 koček z Azylu pro opuštěné kočičky LUCKY, který sídlí nedaleko Lovosic v obci Černiv. Předávání bylo vyvrcholením dobročinné akce „Nakrm kočku, zn. SpěcháTo!“, která navazovala na úspěšný model „Nakrm psa, zn. Spěcháto!“ Předávání byli osobně přítomni zástupci patronů celé akce – společnosti Mars Czech, Nadace na ochanu zvířat a Allegro Group a majitelka Azylu Jana Zárubová.

Akce „Nakrm kočku, zn. SpěcháTo.cz!“ probíhala v rámci úspěšné kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích“. Mgr. Eva Marlene Hodek z Nadace na ochranu zvířat má z letošního úspěchu akce radost: „Do akce se letos zapojilo 130 000 uživatelů internetu. Díky nim získalo 24 koček v Azylu pro opuštěné kočky LUCKY celkem 1 tunu krmiva Whiskas,“ pochvaluje si.

Krmit kočky mohli lidé na internetových stránkách www.nakrmkocku.spechato.cz. Zde klikali na fotografii vybrané kočičky. Když nasbírala 5 000 kliknutí, získala automaticky krmení na celý měsíc, které Azylu darovala v pátek společnost Mars Czech.

Kampaň „Nakrm kočku, zn. SpěcháTo.cz!“ na podporu opuštěných koček v českých útulcích probíhala od 23. 8. do 23. 9. 2012. Akci pořádala Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech, výrobce krmiva Whiskas, ve spolupráci s internetovým portálem

SpěcháTo.cz. Kampaň měla i svého hvězdného patrona, kterým byla Lucie Vondráčková. V premiérovém prvním ročníku určeném pro kočky se hlasovalo pro obyvatele Azylu pro opuštěné kočky LUCKY v Černivu u Lovosic, které si náhlou pozornost užívaly.

„Chceme poděkovat organizátorům a sponzorovi kampaně »Nakrm kočku, zn. SpěcháTo!« Díky této akci se podařilo získat pro naše opuštěné a toulavé kočky velkou zásobu krmiva, takže zbude hodně finančních prostředků na veterinární ošetření koček, kastrace, prevenci a také na nutné operace, které jsou poměrně drahé. Naše kočky všem dárcům mnohokrát děkují,“ vyjádřily svoji radost zakladatelka Azylu Jana Zárubová a Lenka Gmitterová.

„Pokud někdo chce opuštěným zvířátkům v útulcích ještě pomoci, stále může,“ doplňuje Eva Marlene Hodek. „V rámci kampaně »Pomozte naplnit misky v útulcích« stačí zakoupit jakýkoliv výrobek značky Pedigree a Whiskas nebo poslat DMS OCHRANAZVIRAT na číslo 87 777, a to do 15. 11. 2012.“

Více informací najdete na:    www.ochranazvirat.cz

                                               www.naplntemisky.cz

                                               www.azyllucky.estranky.cz

O portálu SpěcháTo.cz:

SpěcháTo.cz je bezplatná inzertní služba, díky které nakupující najde rychle zajímavé inzeráty ve svém okolí a jednoduše se spojí s prodejcem. Na Spěcháto.cz jsou otevřeny např. kategorie Práce, Reality, Auto-moto, Služby, Zábava, Seznámení, Elektronika nebo Dům a zahrada. Nákup i prodej na SpěcháTo.cz je zdarma a bez registrace. SpěcháTo.cz patří do skupiny Allegro Group CZ stejně jako obchodní portál Aukro.cz, internetový srovnávač Heureka.cz nebo ubytovací portál Hotel.cz.

Nadace na ochranu zvířat

Nadace na ochranu zvířat je nevládní nezisková organizace se statutem nadace. Od svého založení v roce 1994 hájí zájmy a práva zvířat /Animal Rights/ a zasazuje se o jejich pohodu /Animal Welfare/.

Posláním nadace je trvale zlepšovat vztah člověk – zvíře – životní prostředí, pomáhat zmírňovat utrpení a zajišťovat přijatelné životní podmínky zvířat v lidské péči, držených v zajetí i zvířat volně žijících. Více informací o nadaci:www.ochranazvirat.cz.

Mars Czech s. r.o.

Mars Česká republika a Slovensko je součástí společnosti Mars, Incorporated, jedné z největších rodinných společností na světě. Společnost Mars je rozdělena do šesti obchodních segmentů: čokoládové výrobky, výrobky pro domácí zvířata, potraviny, nápoje, Symbioscience a nově Wrigley. Na česko-slovenském trhu působí společnost Mars od roku 1992. Společnost Mars Czech je významným distributorem průmyslově vyráběného krmiva pro psy Pedigree a krmiva pro kočky Whiskas. V oblasti péče o domácí zvířata udává společnost Mars ve světě již léta směr v podpoře zodpovědného vztahu ke zvířatům a přispívá na nejrůznější programy, jejichž cílem je napomáhat rozvoji vztahu člověka a zvířete.

 

Red

Red