Oslava 100. let v SeniorCentru Terezín

V SeniorCentru SeneCura Terezín proběhl opravdu výjimečný den. Nejen, že probíhaly zabíjačkové hody, ale také pan Miroslav Čejka slavil životní jubileum, krásných sto let.

Připravili jsme si pro něho překvapení v podobě velikého dortu, na kterém nechyběly svíčky s číslovkou 100, které úspěšně a s nadšením sfoukl. Popřát panu Čejkovi jsme šli opravdu v hojném počtu  – pan ředitel, vrchní sestra, staniční sestra, sociální pracovnice, asistentka ředitele, aktivizační pracovnice a nechyběly ani děti z naší školičky.

Děti panu Čejkovi zazpívaly narozeninovou píseň a všichni mu daly ručně vyrobené papírové srdíčko. Popřát oslavenci přijela také pracovnice z České správy sociálního zabezpečení Litoměřice. Z pana Čejky sršela radost z překvapení a byl plný humoru. Jistě stojí za zmínku, že pan Čejka je stále v plné kondici, rád si každý den zahraje partičku šachů a skládá vtipy, které doplní i vtipnou kresbou.

Tímto bychom jménem celého SeniorCentra chtěli ještě jednou popřát panu Čejkovi  hodně štěstí a zdraví do dalších let, a aby byl i nadále plný elánu.

Red

Red