Rekonstrukce Aleje 17.listopadu započne již v červenci

Již 1.července se rozběhnou stavební práce v Aleji 17.listopadu. Lokalitě přinesou tolik potřebnou údržbu, ale i dopravní omezení.

Dle slov pana místostarosty Zdeňka Kubínka byl projekt byl dosud veden ve zvláštním režimu a podpisem smlouvy s ROP dne 13.6.2014 se město Roudnice nad Labem zavázalo k jeho finální realizaci. Do 28.7.2014 je třeba proinvestovat 15% prostředků pro 1.etapu.

V příštím týdnu proběhne předání staveniště a od 1.července bude v rámci 1.etapy projektu uzavřena komunikace od obchodního domu Říp až k roudnické nemocnici. Plánované ukončení prací je na přelomu srpna a září tohoto roku.

„Tato  mnohamilionová investice je pro naše město a jeho obyvatele velmi důležitým projektem, který ve svém průběhu přinese mnohá omezení, ale věřím, že vše zvládneme dle plánu a občanů se dotknou co možná nejméně.“ dodal starosta města Vladimír Urban.

Již proběhla distribuce informačních letáků živnostníkům v dotčené lokalitě. Plán objízdných tras a změn linek autobusové dopravy bude zveřejně v průběhu příštího týdne.Kompletní informace pro veřejnost hledejte do konce června ve svých schránkách a dále v infocentru, vysílání MIS, na webu města a v Roudnických novinách, kde se dočtete i podrobnosti o projektu samotném.

 

20. 06. 2014| Jan Vancl, tiskový mluvčí | Tisková zpráva města

Red

Red