Roudnice – rekonstruovaný bazén otevírá

 

Město Roudnice nad Labem s radostí oznamuje úspěšné dokončení všech potřebných zkoušek a srdečně vás zve na slavnostní otevření krytého plaveckého bazénu veřejnosti, které proběhne již o prodlouženém velikonočním víkendu 30. března až 2. dubna. Přijďte společně zahájit jeho provoz a za mimořádné snížené vstupné si tak vyzkoušet všechny novinky, které nabízí.

aktualitaKrytý plavecký bazén úspěšně prošel všemi potřebnými, zejména hygienickými, zkouškami nutnými pro jeho zpřístupnění veřejnosti. Počínaje tímto termínem tak roudnické sportoviště, kromě nerezových van velkého i malého plaveckého bazénu, nabídne zcela nové, inovované zázemí s celou řadou moderních prvků. Investice je patrná nejen na zatepleném plášti budovy, ale téměř na každém kroku jejím interiérem. Bezbariérový vstupní prostor s čipovými turnikety a skříňkami, kvalitní sprchy se dvěma saunami, či vířivka. To vše a mnohem více čeká na sportovce i rekreační plavce.

„Rád bych občanům poděkoval za trpělivost po dobu rekonstrukce. Odměnou je nám krásný a moderní plavecký bazén. Z porovnání ceny a rozsahu provedených prací lze krytý plavecký bazén v Roudnici nad Labem považovat za zdařilé dílo, které bude sloužit po řadu dalších desetiletí,“ řekl místostarosta Ing. František Padělek.

V průběhu prvního víkendového provozu bude veřejnosti otevřen za mimořádné snížené vstupné. Přijďte si tak již na Velký pátek 30. března zaplavat v jednotném čase 11:00 – 20:00 hod. za cenu 10 Kč za každou započatou půlhodinu + 100 Kč vratné zálohy na čip, který je používám nejen ke vstupu, ale i pro uzavírání skříněk, či se jen na vlastní oči podívat, jak zásadními změnami roudnický bazén za půldruhého roku rekonstrukce prošel. Od úterý 3. dubna již pokračujeme v běžném provozním režimu. Těšíme se na vaši návštěvu.

Interiér krytého plaveckého bazénu si můžete prohlédnout i prostřednictvím videopozvánky MIS:

https://www.youtube.com/watch?v=k4PjP3n3R7s

Red

Red