Štětí – pozvánka do kina 45 týden

městské kino ve Štětí vás v následujících dnech zve na tyto snímky:

čtvrtek 2. 11. v 18.00 MILADA (ČR) – na plátna kin poprvé přichází dramatický životní příběh Milady Horákové, který ve své době otřásl světem. V hlavních rolích Ayelet Zurer, Anna Geislerová, Ivana Chýlková, Vladimír Javorský ad.

pátek 3. 11. v 17.30 PŘÍŠERÁKOVI 3D (Vel. Brit./ Německo) – tak trochu strašidelná rodinka. Animovaná rodinná komedie o prokletí, které možná pomůže jedné rodince najít štěstí. V českém znění.
                      ve 20.00 MILADA (ČR) – na plátna kin poprvé přichází dramatický životní příběh Milady Horákové, který ve své době otřásl světem. V hlavních rolích Ayelet Zurer, Anna Geislerová, Ivana Chýlková, Vladimír Javorský ad.

sobota 4. 11. v 17.30 PŘÍŠERÁKOVI 3D (Vel. Brit./ Německo) – tak trochu strašidelná rodinka. Animovaná rodinná komedie o prokletí, které možná pomůže jedné rodince najít štěstí. V českém znění.
ve 20.00 THOR: Ragnarok (USA) – Thor je nucen pustit se do závodu s časem, aby zastavil zkázu svého domova. Marvel Studio přináší další dobrodružství komiksových superhrdinů z řad Avengers. V hlavní roli Chris Hemsworth. V originálním znění s českými titulky.

neděle 5. 11. v 15.30 PŘÍŠERÁKOVI (Vel. Brit./ Německo) – tak trochu strašidelná rodinka. Animovaná rodinná komedie o prokletí, které možná pomůže jedné rodince najít štěstí. V českém znění a klasickém 2D formátu.
v 17.30 THOR: Ragnarok (USA) – Thor je nucen pustit se do závodu s časem, aby zastavil zkázu svého domova. Marvel Studio přináší další dobrodružství komiksových superhrdinů z řad Avengers. V hlavní roli Chris Hemsworth. V českém znění.

úterý 6. 11. v 18.00 ČÁRA (SVK/ ČR) – kriminální thriller om pašerácích ukazuje podsvětí a život na samotné východní hraniciEvropské unie, kde platí často vlastní zákony. V hlavních rolích Tomáš Maštalír, Emília Vašáryová, Andy Hryc ad.

středa 7. 11. v 18.00 BAJKEŘI (ČR) – nová letní komedie ve stylu Rafťáků a Snowborďáků od autora úspěšného Okresního přeboru. Hrají. H. Vágnerová, A. Mišík, C. Buckingham, T. Matonoha, M. Suchánek, V. Postránecký ad.

čtvrtek 9. 11. v 17.00 SNOW FILM FEST – sníh, led, adrenalin a jiné zimní šílenosti. Večer plný špičkových dokumentárních filmů.

pátek 10. 11. v 17.30 VŠECHNO NEJHORŠÍ (USA) – večer mě zase zabije. Jaké to je uvíznout v jednodenní časové smyčce, která vždy skončí vaší vraždou? Nový horor od producentů snímků Očista a Uteč.
ve 20.00 ABSENCE BLÍZKOSTI (ČR) – Jana Plodková v roli matky, která podvědomě cítí, že má raději svého psa než čerstvě narozeného potomka. Kontroverzní snímek, který byl uveden na letošním MFF v Karlových Varech.

sobota 11. 11. v 17.30 MAXINOŽKA (Francie / Belgie) – animovaná komedie, ve které teenager Adam na dobrodružné cestě odhalí, že jeho tatínkem je legendární Lesní muž Big Foot. V českém znění.
ve 20.00 VŠECHNO NEJHORŠÍ (USA) – večer mě zase zabije. Jaké to je uvíznout v jednodenní časové smyčce, která vždy skončí vaší vraždou? nový horor od producentů snímků Očista a Uteč.

neděle 12. 11. v 15.30 LAJKA (ČR) – slavná psí kosmonautka žije! Malá planeta se stala novým domovem všech do vesmíru vystřelených zvířat. Nový celovečerní loutkový animovaný sci- fi muzikál Aurela Klimta.
v 17.30 EARTH: Den na zázračné planetě (Vel. Británie) – jednodenní putování po naší planetě je strhující cestou za krásami mocné přírody. Působivý dokument pro diváky všech věkových kategorií s komentářem Ivana Trojana. V českém znění.

Red

Red