tisková zpráva Hassana Meziana k výsledkům voleb


Hassan Mezian (ČSSD), kandidát na senátora za Litoměřicko a Slánsko, postupuje do 2. kola senátních voleb. Ty se uskuteční příští týden. „Jsem rád, že voliči ocenili moji celoživotní práci v tomto kraji. Rád bych všechny požádal, aby i příští týden přišli k volbám a nenechali tak rozhodnutí na jiných. Postup do druhého kola je pouze první krok, nutné je udělat i ten druhý a rozhodující. Voličům děkuji,“ konstatoval Hassan Mezian.

„Plánuji i nadále pokračovat v řešení otázek zdravotnictví a sociálních věcí. Je zásadní zachovat všechna oddělení litoměřické nemocnice a celou roudnickou nemocnici.  A dále podporovat slánskou nemocnici. Stále budu bojovat za svůj region. Ve druhém kole nemám v úmyslu vést jakoukoli formu útočné kampaně proti své protikandidátce. Svoji kampaň zaměřím na konkrétní výsledky mé dosavadní práce a na plány do budoucna.“

„Pokud budu zvolen, budu i nadále bránit náš region proti novému přílivu ekologické zátěže, jako jsou například ostravské kaly či na Slánsku zamýšlená těžba černého uhlí podzemním zplynováním. Chci podporovat venkov a pozvednout region Slánska, Podřipska a Litoměřicka. Stejně tak budu hájit místní školství, tak jako jsem činil v případě litoměřického gymnázia. Zasadím se o rozvoj našeho regionu a o vytvoření pozitivních podmínek pro místní podnikatele, kteří zde tvoří mnoho pracovních míst,“ uvedl dále Hassan Mezian.

„Sociální demokracie je moderní strana hájící zájmy lidí. Je to demokratická strana a v mé osobě bude demokracie chráněna. Nikdy jsem nebyl v KSČ a v regionu Litoměřicka a Slánska žiji přes 40 let,“ dodal Hassan Mezian, kandidát sociální demokracie do druhého kola senátních voleb.

Red

Red