Třebenice, Lovosice – hořela pergola i auta

Nález granátu

19.6. 10:49 Jednotka HZS ÚK ze stanice Lovosice a dobrovolná jednotka z Třebenic asistovaly Policii ČR u nálezu granátu v prázdné budově v Třebenicích, okres Litoměřice. Hasiči ohraničili prostor pro policejního pyrotechnika, který granát zneškodnil.

Požár osobního auta

Požár auta Lovosice.jpg

20.6. 02:49 Na linku tísňového volání byl ohlášen požár osobního automobilu v Máchově ulici v Lovosicích. Požár byl bez nutnosti výjezdu jednotek požární ochrany. Zlikvidoval jej majitel vozidla. Na místo se dostavil vyšetřovatel požárů HZS a Policie ČR, kteří zjišťují příčinu vzniku požáru. Škoda způsobená požárem byla majitelem vozidla odhadnuta na 20 tisíc Kč.
Foto: Pavel Kozumplík HZS ÚK
Požár auta Lovosice.jpg


Požár dřevěné pergoly a osobního auta

Pozar-drevene-pergoly-a-auta-v-Trebenicich20.6. 17:12 Na linku tísňového volání byl oznámen požár dřevěné pergoly v ulici Svatopluka Čecha v obci Třebenice. K požáru, který zasáhl i zaparkované osobní auto a ohrožoval obytný dům vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Lovosice a dobrovolné jednotky z obcí Klapý, Třebívlice, Třebenice. Hořela dřevěná pergola o rozměrech 8×2,5m, zaparkované auto a požár částečně zasáhl i rodinný dům. Rodinný dům se hasičů podařilo zachránit. Požár byl lokalizován v 17:32 a zlikvidován v 17:49. Příčinou byla technická závada na elektroinstalaci. Škoda byla předběžně odhadnuta na 70 000 Kč.
Foto: Lukáš Balaštík HZS ÚK
Red

Red