v sobotu farmářské trhy v Roudnici

V sobotu 4. května budete mít opět možnost ochutnat a nakoupit kvalitní produkty autentické chuti i původu na roudnickém Farmářském trhu, a to od 8 do 12 hodin na Husově náměstí. Nabídka bude rozšířena o Pekárnu Mšeno u Mělníka a Bylinné směsi ZDISLAVA.

Farmářské trhy nabízí již tradičně doprovodný kulturní program. Tentokrát to bude ústecký písničkář Adam Kopřiva od 9 hodin a pouliční písničkář 1. Černohlávek od 10:30 hodin.

Připraveno pro vás:

Stánky s lokálními produkty od českých farmářů, sedláků a prvovýrobců. Již tradičně najdete na farmářském trhu TATADOBROTY s kvalitními uzeninami, čerstvé ryby p. Holaje z Kostomlat pod Řípem, firmu Severofrukt, a.s. a jejich výborné ovocné koncentráty, sušenou zeleninu i ovoce, Kozí farmu Držovice, med a koření, Kozomínský med p. Rubešové, sezónní uskladněnou zeleninu – cibule, brambory, zelí aj. z Libotenic, Hoštky a Vědomic. Trvalky, sadbu a sazenice, bylinky. Dále zakoupíte houby, hlívu ústřičnou, žampiony, pečivo sladké i slané, Dubský perník, maďarské speciality – uzenina, nakládaná zelenina, zelí, papriky, dřevěné výrobky nejen do kuchyně manželů Jamrichových, marmelády Bečan. Výborné české mošty LoPe Fruit z jablíček z Třebívlic v Českém středohoří, Mléko z farmy – Němcova selská mlékárna Radonice – mléčné výrobky, máslo, jogurty, sýry… velkou nabídku květin do truhlíků, trvalky, balkonové letničky, ale i sadbu do vašich zahrádek. Dvůr Loucká s ovocnými stromky a růžemi.

Novinka!

Pekařství Mšeno u Mělníka, bylinné směsi a čaje ZDISLAVA.

Doprovodný program:

Dětský koutek, kreslení a tvoření s Centrem MATÝSEK Klubem KECKA.


03. 05. 2013 | Klára Kolorosová | hoš

Red

Red