V sobotu očekávají Litoměřice problémy v dopravě

O víkendu bude v Litoměřicích rušno

Policie ještě v nadcházejícím víkendu očekává velký příliv motorizovaných návštěvníků do města a to především v sobotu.
V důsledku přílivu velkého počtu motorizovaných návštěvníků lze předpokládat zhoršenou plynulost dopravy a to hlavně v oblasti terezínského kruhového objezdu, v centru města a v okolí výstaviště. Proto žádáme řidiče přijíždějící ve směru od Prahy, aby využili objízdnou trasu přes Roudnici nad Labem, a návštěvníci jedoucí od Děčína mohou přijet do Litoměřic přes Ústí nad Labem po střekovské straně. Pro řidiče, kteří budou v době výstavy projíždět pouze městem, policie doporučuje, aby se vyhnuli přetíženým lokalitám a využili objízdných tras mimo Litoměřice.

Policie bude ve zvýšeném výkonu služby v těchto dnech řešit případné problémy v dopravě.
Přeplněná parkoviště v okolí výstaviště se mohou stát příležitostí pro zloděje. Proto nenechávejte ve vozech cenné věci na viditelném místě a před opuštěním svého auta důkladně zkontrolujte uzavření všech dveří i oken včetně střešního.

V době vinobraní pak budou policisté dohlížet především na veřejný pořádek a klid ve městě.
Upozorňujeme občany, kteří se chystají na vinobraní, aby si na svoje věci v tlačenicích dávali pozor a to především na peněženky, tašky, mobilní telefony, ale i oděvní svršky. Zároveň upozorňujeme motorizované návštěvníky vinobraní, aby striktně dodržovali zákaz požívání alkoholických nápojů před jízdou. „Alkohol za volant nepatří!“

20. 9. 2012
nprap. Pavla Kofrová

Red

Red