zloděj ve vaně a další krimi zprávy

Řídil opilý

47letý muž z Libochovic neváhal posilněn alkoholem, usednou za volant vozidla. Ve středu ve večerních hodinách byl kontrolován hlídkou policistů při řízení vozidla u obce Siřejovice. Dechová zkouška ukázala hodnotu 2,13 promile alkoholu v dechu řidiče. Podle trestního zákoníku je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a hrozí mu trest odnětí svobody až na jeden rok.

Z kolárny zmizelo kolo

Z kolárny panelového domu v Litoměřicích odcizil neznámý pachatel v nočních hodinách na středu pánské horské jízdní kolo. Do kolárny vnikl po vypáčení dveří. Poškozený vyčíslil škodu na 15 tisíc korun, policisté případ prošetřují jako přečin krádeže a po pachateli i odcizeném kole pátrají.
Otrlý zloděj 

V úterý v dopoledních hodinách se vloupal do rodinného domu v Úštěku 27letý muž z okresu Litoměřice. Do domu vnikl po rozbití skleněné výplně okna. V domě se vykoupal, najedl a odcizil zde nalezené šperky v hodnotě 7 tisíc korun. Poté dům opustil. Policistům z místního obvodního oddělení se podařilo muže vypátrat a na základě zjištěných informací mu ve čtvrtek sdělili podezření z trestného činu krádeže a porušování domovní svobody. Podle trestního zákoníku mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

20. 9. 2012

nprap. Pavla Kofrová

Red

Red