Všichni jsme jedna velká rodina

AUTOR:

 LITOMĚŘICE – Nejdříve hvězdy soutěže Československo má talent, kde předvedli něco naprosto nového. Poté následovalo spoustu koncertů a mnoha fanoušků z celé České republiky. O kom se vlastně píše? No přeci o skupině Segment.  Dnes jsi již každý z nich žije svůj život a každý si jde za svým snem. Co ale vůbec na nich zaujalo pozdější fanoušky? Zeptala jsem se členů fanklubu skupiny Segment.

 

Co tě zaujalo na skupině Segment?

Michaela Vargovičová: ,,K Segment som prišla vďaka TV súťaži, hneď mi padli do oka,najviac ma zaujali husle zakomponované do môjmu srdcu blízkemu žánru, a samozrejme šatky na čelách a nohaviciach , to bolo super (úsměv)”.

Aneta Cenková: ,,Když jsem Segment slyšela úplně poprvé, nejvíce mě zaujal styl hudby a následně pak i hlas zpěváka. Bylo hezké vidět, jak někdo dělá hudbu opravdu od srdce. Bylo to něco nového ”.

Veronika Tomanová: ,, Kapela Segment mě zaujala poprvé, když v talentu hráli Bad Romance a nemohla jsem je tak dostat z hlavy, že jsem si je musela později najít na internetu. Zaujalo mě na nich, že do rockové/metalové muziky zařadili housle, byla to první kapela, u které jsem něco podobného viděla. Jejich písničky se mi líbili a až později jsem je začala poznávat, přes facebook a videa. I jako lidi mi byli moc sympatičtí”.

Džúlia Keys: ,,Na Segment ma najviac nadchla ich hudba, to, že si tie piesne písali sami. Prvý krát, ked som ich počula som si povedala-,,vau, to je pecka! ” Ich koncerty boli pre mňa dobitim energie  a este to, akí boli prirodzení, na nič sa nehrali, fanúšikovia pre nich znamenali veľa, správali sa ako kamaráti”.

Alienka Katka: ,,Mě zaujal především první dojem,projev. skvělá muzika spojená s houslemi, zjištění že hrají vlastní tvorbu. Skvělá image,styl a jsou to hezcí kluci od nás z Holešova ”.

______________________________________________
Poznámka: Články nejsou po odevzdání studentům opravované
Red

Red