Lovosickému Shotokanu se daří

Závěr letošní karatistické sezóny dopadl pro lovosický Shotokan více než úspěšně. Reprezentanti SKR Sport Unionu dokázali přesvědčit svými výkony, že udávají tempo dorosteneckému a juniorskému karate v ČR.

Celkem šesti tituly centrálního klubu, v jednotlivcích a týmech, završili celoroční tah na „branku“ Českého svazu karate.
Titulem Mistra ČR 2017 za lovosické středisko, se pyšnili v jednotlivcích Ondřej Hrdlička, v kumite nad 76 kg a dále tým juniorů (P. Podrábský, D. Drábek, O. Hrdlička a F. Černík). „Mistrovství ČR z naší strany nebylo jen o zlatech, dosáhli jsme i na stříbra a bronzy“, komentoval úspěšnou jízdu šéftrenér Rajchert. Stříbrem zacinkali, v kumite družstev trenérům, dorostenky T. Chobotová, K. Sotonová a Laura Husáková, které vyhovují hlavně zápasy ve družstvech.
Výčtem těchto medailí zisk nekončil a na řadu přišla třetí místa: Miloš Holub U 21 – 84 kg a Kateřina Procházková juniorky -59 kg.
“Na medaile v sestavách kata jsme tentokráte na vrcholném podniku nedosáhli, je to o tvrdé přípravě a disciplíně, kde máme, na této úrovni, ještě rezervy“, uzavřel Rajchert

Foto Ladislav Husák:

1 : Medailisté zleva Miloš Holub, Ondřej Hrdlička a Kateřina Procházková
8: Úspěšný tým kumite zleva Chobotová, Sotonová, Husáková
6: Ondřej Hrdlička

Red

Red