Výstava Zahrady Čech potrvá až do soboty

0001

Již po třiačtyřicáté se otevřely brány litoměřického výstaviště na podzimní zahradní veletrh Zahrada Čech. První den zavítalo na Zahradu Čech téměř 10 000 návštěvníků. Přihlášeno je téměř 500 vystavovatelů, kteří nabízejí tradiční sortiment, jako je zelený zahradní materiál, zahradní náčiní a technika, stavební materiály, solární systémy, kotle na pevná paliva, samozřejmě vše z rostlin a mnoho dalšího. Letošní téma výstavy je „Přijela k nám pouť“. I v letošním roce je podzimní výstava Zahrada Čech zařazena na seznam akcí Rodinného stříbra Ústeckého kraje.Tisková zpráva ze dne 13. září 2019 


První den byl tradičně zpestřen slavnostním zahájením výstavy na hlavním podiu. Za Zahradu Čech přivítala návštěvníky a vystavovatele obchodní, marketingová a provozní ředitelka Michaela Mokrá. Slova se následně ujali hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a starosta města Litoměřice Ladislav Chlupáč. Slavnostního zahájení se zúčastnili také první náměstek ministra zemědělství Pavel Sekáč, první náměstek hejtmana Ústeckého kraje Martin Klika, prezident Agrární komory České republiky Zdeněk Jandejsek a krajští radní Jitka Sachetová a Miroslav Andrt. Na závěr výstavě požehnal litoměřický biskup Jan Baxant.

Motto výstavních expozic v tomto roce zní: „Přijela k nám pouť“. Expozice plné zeleniny, ovoce i květin tak jsou doplněny o pouťové prvky, jako například dřevěný kolotoč, střelnici, labutí lodičky či kolo štěstí. Výstavu bude doprovázet bohatý a zajímavý kulturní progra m. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení Františka Nedvěda, Yvetty Blanarovičové, Josefa Zocha, Vinšovanky a mnoha dalších.

Výstava zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody bude tradičně probíhat po dobu devíti dnů až do soboty 21. září, denně od 9 do 17 hodin.

001
002
003
004
005
006
007
008
009
10
11
13
14
15
16

 

Red

Red