Zdeněk Pohlreich bude v Litoměřicích

GASTRO FOOD FEST 2013 – Nedržte Vaše chuťové buňky na uzdě!

Rolada z jarni kachny s mladym spenatem a bramborovym pyrePrvní ročník se bude konat 25. – 27. 10. 2013, v areálu výstaviště Zahrada Čech, Litoměřice. Všem milovníkům dobrého jídla a pití přinese gurmánské a gurmetské zážitky.

Záštitu nad festivalem převzala Agrární komora ČR, Jan Szántó, radní Ústeckého kraje pro regionální rozvoj, cestovní ruch a zahraniční vztahy, starosta města Litoměřice Mgr. Ladislav Chlupáč a Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

Na co se můžete těšit? Počasí není nepřítelem!

V prostorách Zahrady Čech v Litoměřicích se budou podávat výtečné delikatesy přímo z rukou mistrů svého oboru a to jak v pavilonech, tak pod širým nebem.

Jednotlivé restaurace, bary u této příležitosti připraví vybrané speciality zdůrazňující filozofii svého podniku.

Již nyní se můžete zapojit do soutěží o hodnotné ceny např. zájezd od ČEDOKu – 1. Soutěž Podzimní vaření a 2. Soutěž Vaření je hra. Podrobné informace na www.gastrofoodfest.cz

 Nabízíme Vám malou ochutnávku, na co se můžete těšit: molekulární kuchyně, škola vaření (šéfkuchaři budou připravovat speciality z ryb, zvěřiny a sladkostí), prvorepublikové- retro vaření v podání Kristiny Šemberové a retro míchané nápoje v podání Martina Baťhy a mnoho dalšího.

Pro děti bude připravena soutěž – o nejhezčí vydlabanou dýni, škola vaření, malování na obličej, Airbrush tattoo – dočasné tetování, skákací hrad, body zorbing a další.

Na prvním ročníku nebude chybět bohatý doprovodný program, kde si na své přijdou nejenom vyznavači kvalitní gastronomie, ale i široká veřejnost včetně rodin s dětmi.

Přední šéfkuchaři vybraných restaurací – Zdeněk Pohlreich, Radek Šubrt, Robert Zatloukal a další Vám předvedou jak vařit z ryze českých surovin. Všichni se pak utkají v souboji kuchařů.

Barmanskou show okoření Karel Frýd, Top Gun – účastník reality show Big Brother.

Od 1. 8. 2013 byl zahájen předprodej vstupenek. Více naleznete na www.gastrofoodfest.cz

Red

Red