ZŠ U Stadionu nemá v Ústeckém kraji konkurenci ve stolním tenise

Po vítězství v okresním finále, které se hrálo v Litoměřicích ve čtvrtek 17. října 2013, stolní tenisté z naší základní školy postoupili do krajského finále. To se konalo o týden později, 24. října taktéž v Litoměřicích a naši hráči opět bezpečně zvítězili.

st_tenisV kategorii starších žáků, které jsme se zúčastnili, se nakonec sešlo nejlepších pět týmů z jednotlivých okresních finále. Kromě ZŠ U Stadionu Litoměřice měly své zastoupení také základní školy z Mostu, Hostomic, Chlumce a Žatce. Do turnaje jsme vstupovali v pozici favorita a to jsme také potvrdili, když jsme všechny školy porazili jasným výsledkem 4:1 a vyhráli toto krajské finále. Naše jednička Josef Hervert v osmi utkáních neztratil ani set a Petr Březovský taktéž všechny své zápasy vyhrál. Společně navíc bez ztráty setu opanovali i všechny čtyřhry. Na pozici našeho třetího hráče se střídali Jakub Kleniar a Filip Frank.

Po tomto vítězství nás všechny velice mrzí fakt, že letos se v této kategorii neuskuteční republikové finále, kde by naši hráči mohli předvést další kvalitní výkony. I tak všem našim hráčům za vítězství v krajském finále patří veliký dík a všem děkuji za předvedenou hru.