24 opuštěných koček z Lovosic dostane v pátek půlroční zásobu granulí

Na téměř půlroční zásobu granulí se může těšit 24 kočiček z Azylu pro opuštěné kočičky LUCKY, který sídlí v Lovosicích. V pátek 12. října v 10 hodin předají útulku krmivo zástupci Nadace na ochranu zvířat, společnosti Mars Czech a Allegro Group. Akce „Nakrm kočku, zn. SpěcháTo.cz!“ navazuje na úspěšný model kampaně „Nakrm psa, zn. SpěcháTo!“ který probíhal ve spolupráci s portálem SpěcháTo.cz v minulém měsíci.

Do prvního ročníku této dobročinné akce určené pro kočky se zapojilo 130 000 internetových užvatelů. Kampaň probíhala na stránkách www.nakrmkocku.spechato.cz a stejně jako u pejsků lidé mohli klikat na jednotlivé opuštěné kočky. Když kočka nasbírala 5 000 kliknutí, automaticky získala krmení na celý měsíc od společnosti Mars,“ vysvětluje Eva Marlene Hodek ze společnosti Nadace na ochranu zvířat a dodává: „V celkovém součtu poskytne Azylu LUCKY společnost Mars 1 tunu Whiskas krmiva pro kočky.“

Kampaň „Nakrm kočku, zn. SpěcháTo.cz!“ na podporu opuštěných koček v českých útulcích probíhala od 23. 8. do 23. 9. 2012. Stejně jako akce „Nakrm psa, zn. SpěcháTo.cz“, probíhala akce pro kočky jako doprovodná online aktivita úspěšné kampaně »Pomozte naplnit misky v útulcích«. Kampaň pořádala Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech, výrobce krmiva Whiskas, ve spolupráci s internetovým portálem SpěcháTo.cz. Kampaň měla i svého patrona, kterým byla Lucie Vondráčková.

Pokud někdo chce opuštěným zvířátkům v útulcích ještě pomoci, stále může,“ doplňuje Eva Marlene Hodek. „V rámci kampaně »Pomozte naplnit misky v útulcích« stačí zakoupit jakýkoliv výrobek značky Pedigree a Whiskas nebo poslat DMS OCHRANAZVIRAT na číslo 87 777, a to do 15. 11. 2012.

Kampaň »Pomozte naplnit misky v útulcích« přinesla za 3 roky své existence přes 115 tun suchého krmiva Pedigree a Whiskas pro téměř 4 000 psů a koček v útulcích po celé ČR. 

Více informací najdete na:    www.ochranazvirat.cz

                                      www.naplntemisky.cz

                                               www.utulek-dknl.estranky.cz

O portálu SpěcháTo.cz:

SpěcháTo.cz je bezplatná inzertní služba, díky které nakupující najde rychle zajímavé inzeráty ve svém okolí a jednoduše se spojí s prodejcem. Na Spěcháto.cz jsou otevřeny např. kategorie Práce, Reality, Auto-moto, Služby, Zábava, Seznámení, Elektronika nebo Dům a zahrada. Nákup i prodej na SpěcháTo.cz je zdarma a bez registrace. SpěcháTo.cz patří do skupiny Allegro Group CZ stejně jako obchodní portál Aukro.cz, internetový srovnávač Heureka.cz nebo ubytovací portál Hotel.cz.

Nadace na ochranu zvířat

Nadace na ochranu zvířat je nevládní nezisková organizace se statutem nadace. Od svého založení v roce 1994 hájí zájmy a práva zvířat /Animal Rights/ a zasazuje se o jejich pohodu /Animal Welfare/.

Posláním nadace je trvale zlepšovat vztah člověk – zvíře – životní prostředí, pomáhat zmírňovat utrpení a zajišťovat přijatelné životní podmínky zvířat v lidské péči, držených v zajetí i zvířat volně žijících. Více informací o nadaci:www.ochranazvirat.cz.

 

Mars Czech s. r.o.

Mars Czech s.r.o. je součástí společnosti Mars Incorporated, jedné z největších rodinných společností na světě. V České republice zastupuje společnost Mars čtyři segmenty – vedle segmentu čokoláda, hlavní jídla a žvýkačky s cukrovinkami také krmiva pro domácí mazlíčky, např. Pedigree nebo Whiskas. V oblasti péče o domácí zvířata udává společnost Mars ve světě již léta směr v podpoře zodpovědného vztahu ke zvířatům a přispívá na nejrůznější programy, jejichž cílem je napomáhat rozvoji vztahu člověka a zvířete.

 

Red

Red