V Budyni nad Ohří je od minulého týdne otevřeno nové parkoviště pro OA do 2 tun. Parkoviště bývá většinou prázdné, jelikož je celkem drahé. Výhodou však na druhou stránku věci je, že Vám jaksi nikdo s Vašim miláčkem jen tak neodjede.
Related Posts
Projekt e-Health zefektivní ošetření pacientů v Ústeckém kraji
V prostorách před Emergency Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem představen projekt e-Health umožňující v praxi elektronickou výměnu zdravotnické dokumentace…
Lovosice – soutěž o nejlepší návrh
ZA NEJLEPŠÍ STUDENTSKÝ NÁVRH TŘICET TISÍC KORUN
Historie a současnost Ústeckého kraje
Příznivé geologické podmínky na území Ústeckého kraje lákaly k osídlení již v prehistorickém období, kdy zde žily tlupy lovců mamutů…



