Áčko z Libochovic vyhrálo 4:1

Napsal uživatel VaDa

Zpátky nad hladinu se dostali borci z libochovického fotbalového Titanicu. Po dvou hrůzostrašných výkonech a debaklech se naši hráči otřepali a po výborném kolektivním výkonu plném pohybu a napadání porazili leadera turnaje, FK Louny „B“ 4:1.

Do tohoto utkání domácí účastník I.B třídy neztratil ani bod a hned ve třetí minutě se po špatné „malé domů“ dostal do vedení. To však bylo ze strany Loun všechno a od této chvíle už na hřišti existovalo jen mužstvo Libochovic. Chvíli se ještě ukazoval pan rozhodčí, což nelibě nesli hráči i realizační tým hostů. Pak se naštěstí všichni uklidnili a hrál se pěkný fotbal.

Libochovičtí měli zkušenou obranu a mladou dravou ofenzívu, která nenechala domácí tvořit a neustále v blocích napadala protivníkovu rozehrávku. Soupeř tak byl celou dobu pod tlakem a pouze odkopával nebo ztrácel míče. Nebylo tak divu, že jsme brzo vyrovnali a před přestávkou šli i do vedení. Druhá půle byla také v režii Libochovic, které přidaly ještě dvě branky. Jediným negativem bylo neproměňování šancí, protože v opačném případě mohly Louny dostat „osmičku“. Hattrickem se blýskl MIKY a také ostatní hráči absolvovali povedené utkání.

FK Libochovice – FK Louny „B“

4 : 1

Branky: Michajlov x3, Urban

Sestava: Netolický – Hemerka, Wiesner, Chlouba, Zůna – Urban, Musil, Michajlov, Hudik M. – Jopa, Hudik O.

Střídali: Hoření, Košťál

Další utkání: Brandýsek – Zichovec 0:4, Srbeč – Jedomělice 1:3, Domoušice – Mšené Lázně 2:2